Szpaku – MŁODY 2PAC

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Szpaku zatytułowana “MŁODY 2PAC”. Kawałek jest drugim singlem promującym nadchodzący album artysty zatytułowany “Różowa Pantera”. Na ten moment nie znamy jeszcze jego daty premiery. Jednak powinniśmy ją poznać w momencie startu preorderu, który powinien pojawić się na stronie rapera. MŁODY 2PAC” to bardzo mocny materiał nie tylko pod względem brzmienia, ale także pod względem przekazywanej treści. W tej nutce muzyk m.in. tłumaczy relacje z Paluchem oraz z całym BOR-em, a także pokazuje jak bardzo jest wdzięczny za to co dla niego zrobili.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/m%C5%82ody-2pac-single/1529293578. Autorem tekstu jest Szpaku, natomiast za produkcję odpowiada Kubi Producent, z którym raper współpracował przy ostatniej produkcji – “Dzieci Duchy”.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 31 sierpnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 043 779 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer #2 na karcie “Na czasie”. Wideoklip to dzieło KOOZY. W teledysku wystąpiło wielu fanów Szpaku. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego rapera pt. “Hinata”, który na Youtube ma już 50 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/djn6s

Tekst nagrania “MŁODY 2PAC”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Szpaku najczęściej wymieniany jest jako jeden z najbardziej popularnych muzyków młodego pokolenia w Polsce. Prowadzi on szeroką pojętą działalność muzyczną, a także zajmuje się pisaniem tekstów.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 28 lutego 2020 roku krążek “Dzieci duchy”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej GUGU. Album jest utrzymany w gatunkach hip-hop i trap. Płyta zawiera 15 numerów. Jest to jego 2 album studyjny. Krążek pokrył się platyną. Wśród gości znaleźli się: Bedoes, Sarius, Paluch, Białas, Kaz Bałagane, Coals, Tymek i Rolex. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 8 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis cgm.pl dał materiałowi ocenę 4/5.

“Dzieci duchy to wszystko, co najlepsze w polskim rapie nowej fali, nie tylko w tym ulicznym wymiarze. Auto-tune wykorzystany z głową, potraktowany jako dodatkowy instrument i wzmacniacz dosadnych treści podanych na świetnych podkładach” – napisano w podsumowaniu recenzji płyty w serwisie muzyka.interia.pl.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 19-06-2021 w miejscowości Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), a kolejny następnego dnia w tym samym miejscu.

źródło: music.apple.com, glamrap.pl?, skrr.pl?, rytmy.pl?, zegartiktaka.pl?, muzyka.interia.pl?, YouTube?, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl