Lor – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Lor to: “PAM PAM PAM”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://agoramuzyka.ffm.to/pampampam

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka grupy Lor zatytułowana “PAM PAM PAM” (Dawid Tyszkowski). Singiel jest kolejną zapowiedzią trzeciego krążka formacji zatytułowanego ‘Panny Młode’, który ukazał się 12 maja 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Agora S.A.. Płyta jest utrzymana w gatunku Alternatywa i zawiera 9 numerów. Producenci albumu to: Arek Kopera, Jagoda Kudlińska, Mateusz Sarapata, Michał Mamut Sarapata oraz Sarapata Sound Workers. Goście na wydawnictwie: Dawid Tyszkowski. Materiał ten to, by tak rzec, kolejny debiut grupy Lor – albowiem to pierwszy krążek w pełni wydany w języku polskim.

Tytuł albumu jest nieprzypadkowy – formację Lor tworzą 4 młode dziewczęta. Płyta ta nie jest jedynie zbiorem utworów, ale także manifestem młodego pokolenia, chcącego zmieniać i kształtować świat – na własnych zasadach – kulturalnysklep.pl.

“To album którego potrzebujemy – słychać, że dziewczyny mają otwarte głowy i szerokie perspektywy. Poruszają ważne tematy. To jest płyta o dorastaniu, o relacjach ludzkich” – napisał Tomasz Malatyński w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl – ocena 5/5 gwiazdek.

Krążek na liście OLiS – albumy ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych albumów muzycznych na terenie Polski i obejmująca streaming albumów cyfrowych oraz sprzedaż albumów fizycznych) zajął pozycję numer 44, a na liście OLiS – albumy fizycznie ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy fizycznie] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 albumów muzycznych najlepiej sprzedających się na nośnikach fizycznych na terenie Polski) zajął pozycję numer 12.
[źródło]empik.com, kulturalnysklep.pl, genius.com, allaboutmusic.pl, olis.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to alternatywa[źródło]https://music.apple.com/pl/album/pam-pam-pam-single/1682234051. Autorzy utworu: Julia Skiba / Paulina Sumera.

praktycznie od początku wiedziałyśmy, że chciałybyśmy w przyszłości z nim pracować [z Dawidem Tyszkowskim – przyp. red.], także gdy tylko przyszedł nam do głowy pomysł na wprowadzenie męskiego wokalu do „PAM PAM PAM”, wybór był prosty – mówi Lor.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 25 sierpnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 13 868 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
Posłuchaj naszego albumu “Panny Młode”
https://agoramuzyka.ffm.to/pannymlode

Czy produkcja powtórzy sukces kawałka formacji pt. “Nikt”, który na YouTube ma już 602 tys. wyświetleń? Zobaczymy.

Lor to młody żeński zespół z Krakowa, prezentujący muzykę indie folkową. Grupa miała okazję zagrać na takich wydarzeniach jak: Open’er, Spring Break, Slot Art, Soundrive, Orange Warsaw Festival czy OFF Festival[źródło]allaboutmusic.pl 2023-01-19.

Tekst nagrania “PAM PAM PAM”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, polskaplyta-polskamuzyka.pl, | allaboutmusic.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Aberdeen
2. Appaloosa
3. Aquarius
4. Baths
5. Bonum
6. Bye bye, Sun Francisco
7. Christmas Morning: Busza’s in the Garage
8. Cinnamon
9. Death Comes On Foot
10. Helcia
11. Przedwczoraj
17. Pam Pam Pam feat. Dawid Tyszkowski

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

W artykule opublikowanym w serwisie rytmy.pl w dniu 18 marca 2019 czytamy: Poznajcie Lor – zespół tworzący muzykę folkową. Lor, czyli cztery nastoletnie dziewczyny – Julia Skiba, Paulina Sumera, Jagoda Kudlińska i Julia Błachuta zadebiutowały trzy lata temu utworem Windmill.

Ich debiutancka płyta zatytułowana ‘Lowlight’ ukazała się 12 kwietnia 2019 roku nakładem wytwórni płytowej Wydawnictwo Agora i jest utrzymana w gatunku Folk. Album zawiera 15 piosenek. Producentem krążka jest Michał Przytuła.

“Debiutancki album «Lowlight» stanowi kontynuację drogi obranej od samego początku. To 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetyckimi melodiami fortepianu i skrzypiec” – czytamy w serwisie empik.com.

“Konkludując, album «Lowlight» zespołu Lor to bardzo pomyślny debiut na polskim rynku muzycznym, podkreślający największe atuty muzyki dziewczyn – czytamy w recenzji polskaplyta-polskamuzyka.pl – ocena 4,5/5 gwiazdek.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

źródło: rytmy.pl, tekstowo.pl, discogs.com, genius.com, empik.com, polskaplyta-polskamuzyka.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl