Dominik Dudek – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki to: “Idę”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DominikDudekIde

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Dominika Dudka “Idę”. Numer ten to energetyczna gitarowa nutka, zachowująca charakter debiutanckiego singla. Oba kawałki znalazły się na debiutanckiej płycie EP-ce Muzyka, która ukazała się 19 maja 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Album jest utrzymany w gatunku Pop i zawiera 5 numerów. Producenci krążka to: Dominik Dudek oraz Hotel Torino.

“Kiedyś będziecie chcieli powiedzieć, że słuchacie go od początku. To właśnie ten moment” – czytamy w recenzji wydawnictwa w serwisie popkulturowcy.pl.

[źródło]empik.com, genius.com, Google, popkulturowcy.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/665835426/id%25C4%2599. Autorem tekstu jest Dominik Dudek. Muzyka: Dominik Dudek, Mateusz Kotkowski oraz Kajetan Pietrzak.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 21.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 193 416 wyświetleń na YT. Produkcją wideo zajęła się ekipa Mortvideo. Zdjęcia: Marcin Kopiec mort.

Tekst nagrania “Idę”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: shazam.com, rmf.fm, olis.pl, empik.com, genius.com, Google, popkulturowcy.pl, | Youtube, i inne?

Lista utworów

1. Be Good
2. Earned It
3. Idę

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Dominik Dudek to zwycięzca XIII edycji The Voice of Poland. Od najmłodszych lat spełniał swoje marzenie o karierze muzycznej – najpierw uczęszczając do Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie szlifował grę m.in. na saksofonie, gitarze i pianinie, a później koncertując ze swoim zespołem Redford po Polsce oraz Wielkiej Brytanii.

źródło: universalmusic.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl