Loud Luxury – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Loud Luxury to: “If Only I”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://armada.lnk.to/IfOnlyIYA

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka kanadyjskiego duetu DJ-ów Loud Luxury, amerykańskiego duetu producentów Two Friends zatytułowana “If Only I” (z gościnnym udziałem amerykańskiej piosenkarki Bebe Rexhy).

Na stronie mb.com.ph czytamy:
“Electro-pop queen Bebe Rexha’s smooth vocals paired with the carefully-crafted beats of Two Friends and Loud Luxury makes for a dance music fan’s dream: a true powerhouse collaboration resulting in what is sure to be the song of the summer”.

Translator:
Gładki wokal królowej elektropopu Bebe Rexha w połączeniu ze starannie wykonanymi bitami Two Friends i Loud Luxury spełnia marzenie fana muzyki tanecznej: prawdziwą, potężną współpracę, która z pewnością będzie piosenką lata.

Gatunki nowej piosenki to House i Dance-pop[źródło]https://www.discogs.com/release/27505080-Loud-Luxury-Two-Friends-6-Bebe-Rexha-If-Only-I. Materiał napisali: Bebe Rexha, Andrew Fedyk, Eli Sones, Joe De Pace, Matthew Halper, Michael Pollack, Nija, Aldae, Lauren Christy, Nick Henriques, Shaun Frank, Stefan Johnson oraz Jordan K. Johnson. Kompozycja została wyprodukowana przez Loud Luxury, Two Friends, Nick Henriques i Shaun Frank.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 5 883 487 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu duetu pt. “Body”(featuring Brando), który na YouTube ma już 245 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Body” znalazł się w TOP10 na 14 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na dwóch listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 2, na liście UK Singles (OCC) numer 4, na liście UK Dance (OCC) numer 1, na liście US Billboard Hot 100 numer 80, na liście US Dance Club Songs (Billboard) numer 41, na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 7, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 21. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 09.2023).

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię płyt EP-ek zespołu Loud Luxury zamyka wydany 13 sierpnia 2021 roku krążek ‘Holiday Hills’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Armada Music. Album jest utrzymany w gatunku dance. Płyta zawiera 6 numerów.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com

Najbliższy koncert formacji ma sie odbyć 30 września 2023 w Miami Beach, FL, US, Strawberry Moon.

Two Friends to amerykański duet DJ-ów i producentów, w skład którego wchodzą Eli Sones i Matthew Halper. Popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Emily” (featuring James Delaney), który ma już 1,6 mln wyświetleń. 11 czerwca 2021 ukazała się ich płyta EP-ka zatytułowana ‘Useless’. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 25 października 2023 w Las Vegas, NV, US, XS Nightclub, a kolejny 10 lutego 2024 w Inglewood, CA, US, Kia Forum.

Bebe Rexha, właśc. Bleta Rexha (ur. 30 sierpnia 1989 w Nowym Jorku) – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów pochodzenia albańskiego. Była wokalistka grupy Black Cards. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Meant to Be” (feat. Florida Georgia Line), który ma już 1,1 mld wyświetleń. 28 kwietnia 2023 ukazał się jej krążek studyjny zatytułowany ‘Bebe’. Najbliższy jej koncert ma się odbyć 27 października 2023 w Seoul, Korea, Republic Of, Yes24 Live Hall, a kolejny 31 października 2023 w Osaka, Japan, Namba Hatch – なんばHatch.

Tekst nagrania “If Only I”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: discogs.com, genius.com, mb.com.ph, | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Afterparty (with Hook N Sling)
2. Next to You (with Dvbbs featuring Kane Brown)
3. If Only I (oraz Two Friends featuring Bebe Rexha)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Loud Luxury to kanadyjski duet DJ-ów zajmujący się produkcją muzyczną, składający się z Andrewa Fedyka i Joe Depace, obecnie mający siedzibę w Los Angeles. W 2017 roku wydali remiks singla Martina Garrixa i Duy Lipy “Scared to Be Lonely”, który zyskał uznanie. Gatunki ich muzyki to Deep house i future house.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że 27 marca 2020 roku, nakładem wytwórni płytowej Armada Music, ukazała się ich debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘Nights Like This’. Album jest utrzymany w gatunku dance i zawiera 4 piosenki. Producenci: Ben Shapiro, CID, Loud Luxury, Morgan St. Jean, Nick Henriques i Petey Martin. Primary Artists: Loud Luxury i CID. Featuring: brando i Morgan St. Jean. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (en)

źródło: en.wikipedia.org, genius.com, music.apple.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl