MAESTRO – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki MAESTRO to: “W KLAPKACH”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d7gj4

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka wokalisty MAESTRO oraz ENDRIU zatytułowana “W KLAPKACH”.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 13.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap[źródło]music.apple.com.

W artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl i zatytułowanym “PODSUMOWANIE WRZEŚNIA 2023🥇🥇🥇wygrywa »W klapkach«” czytamy:

“Nie polskie latino, nie disco polo czy slap pouse. To mieszanka dance, może chwilami jednak disco polo, ale i dance oraz tzw. vixy na lekką nutę”. Dodajmy, że na wspomnianej wyżej stronie jest lista zatytułowana »Digital DJ top 50 (1.09. – 30.09)2023«, a na niej widzimy, że na pierwszym miejscu jest: »1.Endriu, Maestro – W klapkach [ Radio Mix ]«

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 5 sierpnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 26 655 083 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 22 w kategorii najpopularniejszych teledysków.

Tekst nagrania “W KLAPKACH”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

W serwisie koncertomania.pl możemy zobaczyć, że najbliższy koncert DJ Endriu ma się odbyć 29-05-2024 w miejscowości Słupca.

źródło: music.apple.com, olis.pl, djpromotion.com.pl, | YouTube, koncertomania.pl, i inne?
Tagi: andrzej piotrowski

Lista utworów

Kliknij tutaj

Biogram

MAESTRO, właśc. Michał Kamiński – Wokalista i Producent Muzyczny.

źródło: instagram.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl