Malik Montana, Kazior, Alberto – Biznesmeni z podwórka

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemiecko-polskiego rapera Malika Montany, Kaziora oraz Alberto zatytułowana “Biznesmeni z podwórka”. Nutka jest pierwszym singlem z nadchodzącego „GM2L Mixtape”.

“Kawałek nie jest bynajmniej luźnym singlem, a zapowiedzią mixtape’u „GM2L Kartel” planowanego na jesień wydawnictwa, na którym usłyszymy wszystkich reprezentantów GM2L, w różnych ciekawych zestawieniach” – czytamy w artykule opublikowanym w serwisie cgm.pl w dniu 2022.03.25.

“Biznesmeni z podwórka to bez wątpienia nowy uliczny banger” – czytamy w serwisie rapowo.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Alberto, Kazior oraz Malik Montana, natomiast kompozytorem jest L1 @l1theproducer.

Singiel “Biznesmeni z podwórka” to następca singla “Jetlag” (nagranego wraz z DaChoyce ft. The Plug).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 592 461 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Aptly Filmz.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Malika pt. “Jagodzianki” (nagrany wraz z Mr.Polska), który na Youtube ma już 52 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Jagodzianki” zdobył certyfikat czterokrotnie platynowej płyty[źródło]YouTube i Wikipedia.

Malik Montana jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w kraju[źródło]glamrap.pl 4 maja 2021. Dzięki współpracy z innymi gwiazdami polskiej sceny hip-hopowej udawało mu się konsekwentnie budować swoją pozycję w branży[źródło]pikio.pl. Ostatnia aktywność 33-letniego muzyka, oprócz organizacji freak fightowej federacji High League, to przede wszystkim kooperacje z zagranicznymi autorami[źródło]rytmy.pl 1 października 2021. 27 wrz 2019 ukazał się krążek muzyka zatytułowany “Import/Export”, którego artysta wydał własnym sumptem. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 23 numery. Na materiale pojawią się gościnnie m.in. Bonez MC, Milonair, Bedoes, Lil Toe, Haftbefehl, DJ Frodo, K Koke, MAAF, Mr. Polska oraz największe zaskoczenie, czyli Eldo[źródło]Wikipedia, discogs.com i preorder.pl. Najbliższy koncert rapera ma się odbyć 15-07-2022 w miejscowości Ostróda, a kolejny 22-07-2022 w miejscowości Łódź.

Kazior to szczecińskiego raper. Kazior nie jest nowym graczem na scenie – raper współpracował wcześniej z Majorem SPZ, wydając w Wiadomo Labelu, na jego koncie są także kawałki nagrane m.in. z Kazem Bałagane, Bonusem RPK czy choć z Malikiem. Dużą popularnością na YouTube z produkcji Kaziora cieszy się numer “Nie mam”, który ma już 4,3 mln wyświetleń. 27 lipca 2018 r. ukazał się jego album zatytułowany ‘Herme$’.

Alberto, właśc. Alberto Simao (ur. 7 lipca 1993 w Moskwie) – polski raper pochodzenia angolskiego. Od października 2020 roku jest członkiem wytwórni #GM2L, należącej do Malika Montany i Diha. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Dwutakt”, który ma już 41 mln wyświetleń. 22 kwietnia 2022 ukazał się minialbum 29-letniego muzyka zatytułowany ‘Miejska Jungla’.

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “Biznesmeni z podwórka”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: hhns.pl, cgm.pl, rapowo.pl, radioszczecin.pl, discogs.com, | glamrap.pl, pikio.pl, rytmy.pl, discogs.com, preorder.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl