Marcin Czerwiński – Brokat

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Marcina Czerwińskiego zatytułowana “Brokat”. Singiel przeniesie nas w romantyczną podróż do miłości.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/brokat-single/1665904519. Autorem tekstu jest Marcin Czersky Czerwiński. Za produkcję odpowiada polsko – latynoski team producencki The Lions Cartel.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 81.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 5 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 743 169 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 2 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube).

W opisie pod wideo czytamy:
Brokat kolejny z utworów , w nieco innej odsłonie jest to Love song w klimacie Reggaeton , ta tropikalna ballada przeniesie was w świat przyjemnych dźwięków .

Marcin Czerwiński to utalentowany wokalista, który zawładnął polską scenę muzyczną w klimacie urban reggeaton[źródło]radiosupernova.pl 2022-04-04. Popularność zapewnił mu udział w programie “Must be The Music”, w którym awansował do półfinału[źródło]zielonagora.wyborcza.pl.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/marcin_czerwinski-brokat

Tekst nagrania “Brokat”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, olis.pl, se.pl, | radiosupernova.pl, zielonagora.wyborcza.pl, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl