Topic – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Topica to: “Forget You”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.to/ForgetYou

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka chorwacko-niemieckiego producenta Topica oraz berlińskiego duetu producentów FAST BOY zatytułowana “Forget You”.

“Wpadający w ucho kawałek natychmiast wyciągnie nas na parkiet” – czytamy o “Forget You” w serwisie radiotop.pl.

“W «Forget you» mamy podobną stylistykę (do nutki «Bad Memories» nagranej z MEDUZA – przyp. red.), która jednym się podoba, inni nie” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Gatunki nowej piosenki to House i Dance-pop[źródło]https://www.discogs.com/release/26301794-Fast-Boy-2-X-Topic-Forget-You. Materiał napisali: Truva, Felix Hain, Lucas Hain, Timothy Auld oraz Topic. Kompozycja została wyprodukowana przez FAST BOY, Topic i Truva.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 9.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 luty 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 811 369 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Niklas Coskan. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Adam Graf.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 31-letniego artysty pt. “Breaking Me” (ft. A7S), który na Youtube ma już 227 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Breaking Me” znalazł się w TOP5 na 36 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 13 listach. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 17.04.2023).

Topic debiutował w 2014 numerem „Light Up”, który z miejsca podbił listy przebojów[źródło][źródło]. W artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2023-02-17 czytamy o Topicu: współpracował już z Becky Hill, ATB, Bebe Rexha i Clean Bandit. Wielokrotne złote, diamentowe i platynowe certyfikaty w ponad 28 krajach. Ma na koncie sporo nagród i nominacji Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “All Or Nothing” (oraz HRVY), której możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl
Najbliższy jego koncert ma się odbyć 27 kwietnia 2023 w Amsterdam, Netherlands, Kingsland Amsterdam, a kolejny na wydarzeniu pn. Don´t Let Daddy Know KOREA, które ma mieć miejsce w dniach 29-30 kwietnia 2023 w Seoul, Korea, Republic Of.

Fast Boy został założony w lutym 2021 roku przez dwóch braci Lucasa i Felixa Hainów w Berlinie.

Tekst nagrania “Forget You”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: discogs.com, genius.com, radiotop.pl, djpromotion.com.pl, | radiotop.pl, wzielonej.pl, Google, Youtube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Break My Habits
2. Breaking Me
3. Find You Feat. Jake Reese
4. Home ft. Nico Santes
5. Keep On Loving Feat. René Miller
6. Forget You (oraz FAST BOY)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Tobias Topic (ur. 23 marca 1992 r.) znany również jako Topic, to niemiecki DJ, producent i muzyk z siedzibą w Solingen. W wieku 16 lat zaczął używać Logic, cyfrowej stacji roboczej do tworzenia muzyki pod okiem nauczyciela. Karierę muzyczną rozpoczął w mediach społecznościowych dzięki pomocy muzyków z YouTube, którzy się z nim kontaktowali. Gatunki jego muzyki to Dance i Electronic.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Miles” ukazała się 31 lipca 2015 roku nakładem Takeover Music i jest utrzymana w gatunku Dance-pop. Album zawiera 14 piosenek. Krążek znalazł się na listach przebojów zarówno w Niemczech, jak i w Austrii. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl