Mateusz Gędek – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Mateusza Gędka to:

Posłuchaj debiutanckiej piosenki Mateusza Gędka: https://magicrecords.lnk.to/MG_Kamien

Gatunek: pop

Muzyka: Mateusz Gędek, Juliusz Kamil

Tekst: Mateusz Gędek, Juliusz Kamil

Produkcja: Juliusz Kamil

Łagodna gitara, subtelna aranżacja i nastrojowy głos Mateusza Gędka to składowe utworu „Kamień”, który stanowi jednocześnie solowy debiut artysty. Nowa piosenka to wyraźny krok w stronę muzycznej dorosłości i wyznaczenie artystycznego kierunku, w którym Mateusz będzie chciał konsekwentnie podążać.

„Kamień” – mój pierwszy solowy utwór – jest delikatnym i klimatycznym wprowadzeniem do tego, co dzieje się w mojej głowie oraz do emocji, które odczuwam. Piosenka opowiada o kruchości relacji, o tym, jak ważna dla nas osoba potrafi odejść z dnia na dzień. Staje się zimna i niewzruszona – zupełnie jak tytułowy „Kamień”.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się w dniu premiery w serwisach streamingowych – 26 sierpnia 2022

Mateusz Gędek – 18-letni wokalista, songwriter, kompozytor.

Start solowego projektu jest naturalną drogą dla Mateusza, nowym początkiem i wkroczeniem w muzyczną dorosłość. Pisząc swoje utwory, artysta kładzie nacisk na emocje i autentyczność. Kompozycje przez niego stworzone wynikają z odczuć, przeżyć, obserwacji, rozmów, zdarzeń, a niekiedy i samej wyobraźni.

Niektóre z nich będą różniły się szczegółami, inne będą różnić się diametralnie. Jedne będą moją historią, inne manifestem w sprawach mnie dotyczących. W tym wszystkim jednak chcę, aby, przede wszystkim, trafiały do słuchacza, były częścią jego samego – dodaje Mateusz.
źródło: materiały prasowe

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl