Mateusz Mijal – Wyjątkowa

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Mateusza Mijala zatytułowana “Wyjątkowa”. Kawałek to energiczna i taneczna muzyka.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/wyj%C4%85tkowa-single/1519514553. Autorami tekstu i kompozytorami są Mateusz Mijal i Łukasz Sienicki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 czerwca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 407 046 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Tomasz Bulenda, który wraz z Milanem Serwańskim odpowiadał też za zdjęcia. W klipie wystąpili: Justyna Barycka, Nikola Piotrowska, Alesya Surova, Maja Rolewska, Michalina Lamprecht, Michał Kalcowski, Maciej Gieras, Filip Ponikiewicz, Mikołaj Brożyna i Tomasz Nakielski.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Mateusza pt. “Niech się ludzie śmieją”, który na Youtube ma już 28,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że autorem tekstu singla “Niech się ludzie śmieją” jest Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dpjhz

Tekst nagrania “Wyjątkowa”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Mateusz Mijal zasłynął w 2012 roku singlem “Winny”, nagranym wspólnie z raperem Liberem. Jego teledyski mają kilkunastomilionowe wyświetlenia na YouTube. Przypomnijmy, że w 2016 roku ukazał się debiutancki krążek artysty “9 Lat”, który jest na razie jedynym jego albumem.

źródło: jaslo4u.pl?, YouTube?, music.apple.com, | sanok.pl, radiowawa.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl