Meduza – Tell It to My Heart ft. Hozier

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka włoskiego trio producentów Meduza zatytułowana “Tell It to My Heart” (z gościnnym udziałem irlandzkiego piosenkarza Hoziera). Singiel łączy klimatyczną, elektroniczną produkcję, z której słynie Meduza z pełnym emocji głosem Hoziera. Tym kawałkiem Irlandczyk podkreśla swoją niebywałą wszechstronność. Nutka wypada naprawdę dobrze, jednocześnie przebojowo.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 35, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5.

Gatunek nowej piosenki to Dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/tell-it-to-my-heart-feat-hozier-single/1590449403. Materiał napisali: Mattia Vitale, Luca De Gregorio, Simon de Jano, Hozier, Neil Ormandy oraz Sam Gray. Kompozycja została wyprodukowana przez Meduze. Na YT ukazały się też remixy kawałka.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 432 020 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Włochów pt. “Lose Control” (nagranego wraz z Becky Hill i Goodboys), który na YouTube ma już 152 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na Wikipedii czytamy, że singiel “Lose Control” znalazł się w TOP10 w 13 krajach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 11, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://meduza.lnk.to/TITMHID

Tekst nagrania “Tell It to My Heart”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Formacja Meduza zyskała rozgłos za sprawą kawałka “Piece of Your Heart” z Goodboys. Nutka zapewniła muzykom nominację do Grammy..

Najbliższy ich koncert ma się odbyć 29 grudnia 2021 w New York (NYC), NY, US, Somewhere Nowhere Nightlife, a kolejny 31 grudnia 2021 w Los Angeles (LA), CA, US, Exchange LA.

Hozier, właśc. Andrew Hozier-Byrne (ur. 17 marca 1990 w Bray w Wicklow) – irlandzki piosenkarz, gitarzysta, autor tekstów, kompozytor i multiinstrumentalista. Artysta zyskał rozgłos na całym świecie w 2013 roku za sprawą światowego hitu „Take Me To Church”. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 31-letniego muzyka zamyka wydany 1 marca 2019 roku krążek “Wasteland, Baby!”.

źródło: music.apple.com, muzyka.dlastudenta.pl?, rytmy.pl?, discogs.com?, | bestsellery.zpav.pl?, muzyka.interia.pl?, YouTube?, Wikipedia?, songkick.com?, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl