Michael Schulte – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Michaela Schulte to: “Better Me”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.tt/BetterMe_

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza Michaela Schulte i holenderskiego producenta R3haba zatytułowana “Better Me”. Kawałek zapowiadał krążek Artysty zatytułowany ‘Remember Me’, który ukazał się 29 września 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music. Płyta jest utrzymana w gatunku pop i zawiera 14 numerów. Producenci: Abaz, Alexander Hauer, Burek, Florian Lipphardt, Gregor Sahm, Kalli, Lennart Damann, Leon Milla, Michael Geldreich, Patrick Salmy, Ricardo Muñoz Repko, Steffen Graef, Tobias Bartsch, Tobias Bogdon, Truva oraz X-Plosive. Primary Artists: Max Giesinger, Michael Schulte, Amistat, Montez, R3HAB, YOUNOTUS. Krążek na niemieckiej liście albumów (Offizielle Top 100) zajął pozycję numer 9. Magazyn laut.de przyznał wydawnictwu ocenę 3 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 10.2023). „Remember Me” to mieszanka wzruszających ballad, pożądnych popowych przebojów, ale i eksperymentów z elektroniką.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, netfan.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/597924406/better-me. Materiał napisali: Michael Schulte, Burek, Hight oraz R3HAB. Kompozycja została wyprodukowana przez Burka.

Nutka ta to kolejna współpraca Niemca i Holendra – w 2023 ukazał sie ich wspólny singiel “Waterfall”.

“«Better Me» opowiada o osobistym uświadomieniu i roli bliskich w procesie stawania się lepszym człowiekiem” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 22.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 285 455 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
Jetzt das neue Album vorbestellen als CD, VINYL und limitierte Fanbox!
Nur hier mit handsignierter LP und mit exklusivem Ticketvorkaufsrecht für alle Vorbesteller:
https://bit.ly/42y6pHi

Translator:
Zamów nowy album w przedsprzedaży już teraz jako CD, VINYL i limitowane pudełko dla fanów!
Tylko tutaj z ręcznie podpisaną płytą LP i z ekskluzywnymi prawami do zakupu biletów w przedsprzedaży dla wszystkich osób zamawiających w przedsprzedaży:
https://bit.ly/42y6pHi

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniego Niemca (wiek według Wikipedii) pt. “Back to the Start”, który na YouTube ma już 18 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Back to the Start” na niemieckiej liście singli zajął pozycję numer 33[źródło]Wikipedia.

Michael Schulte jest dziś jednym z odnoszących największe sukcesy niemieckich artystów[źródło]radiokaszebe.pl 19 WRZEŚNIA 2023. Muzyk zgromadził ponad 70 milionów streamów i znalazł się w czołówce list przebojów w wielu europejskich krajach[źródło]djpromotion.com.pl 2023-09-16. Ostatnio w polskich radiach jest popularna nutka wykonawcy “Waterfall” (oraz R3HAB). Materiał możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.

Najbliższy koncert Muzyka ma się odbyć 14 kwietnia 2024 w Neunkirchen, Germany, Neue Gebläsehalle Neunkirchen, a kolejny 15 kwietnia 2024 w Vienna, Austria, Simm City.

R3hab (zapis stylizowany: R3HAB), właśc. Fadil El Ghoul (ur. 2 kwietnia 1986 w Bredzie) – holenderski DJ i producent muzyczny pochodzenia marokańskiego. R3hab rozpoczął karierę pod koniec 2007 roku, produkując kawałek „Mrkrstft”, który został zremiksowany przez innego DJ-a z Bredy, Hardwella. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “How We Party” (oraz Vinai), który ma już 184 mln wyświetleń. 24 sierpnia 2018 ukazał się jego album studyjny ‘The Wave’. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Creamfields Guangzhou, które ma mieć miejsce w dniach 28-29 października 2023 w Guangzhou, China, a kolejny na wydarzeniu pn. WATERZONIC, które ma mieć miejsce w dniach 3-4 listopada 2023 w Bangkok, Thailand.

Tekst nagrania “Better Me”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, shazam.com, genius.com, netfan.pl, radiokaszebe.pl, olis.pl, | radiokaszebe.pl, djpromotion.com.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. 1999
2. A Wistful Dream
3. All I Need
4. Army of Hope
5. Arrival
6. Babylon
7. Back to the start
8. Beautiful Life
9. Beautiful Mistake
10. Carry me home
11. Waterfall (oraz R3HAB)
12. Better Me (x R3HAB)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Michael Schulte (ur. 30 kwietnia 1990 w Dollerupie) – niemiecki piosenkarz, autor piosenek i gitarzysta, reprezentant Niemiec w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji (2018). Karierę muzyczną rozpoczynał w 2008 nagrywaniem amatorskich coverów, które publikował w serwisie YouTube. Gatunek jego muzyki to pop.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “All the Waves” ukazała się 18 marca 2011 roku nakładem wytwórni płytowej viva la media i jest utrzymana w gatunku Alternative. Album zawiera 12 piosenek.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, music.apple.com, tekstowo.pl

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl