Dash Berlin – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dash Berlin to: “Better Off (Alone, Pt. III)”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://lnk.to/BetterOffAlonePt3

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka holenderskiej formacji Dash Berlin, norweskiego producenta Alana Walkera oraz angielskiego producenta Vikkstar123 zatytułowana “Better Off (Alone, Pt. III)”. Te utalentowane, kreatywne umysły tchnęły nowe życie w jeden z najbardziej kultowych dance’owych kawałków lat 90. “Better Off (Alone, Pt. III)” to trzecia część serii „Alone” Norwega.

Gatunek nowej piosenki to Eurodance[źródło]https://en.wikipedia.org/wiki/Better_Off_(Alone,_Pt._III). Materiał napisali: Alan Walker, Eelke Kalberg, Ida Botten, Marcus Arnbekk, Sebastian Molijn, Vikram Singh Barn, Big Fred, Slipmats oraz Gunnar Greve Pettersen. Kompozycja została wyprodukowana przez Alana Walkera, Dash Berlin, Vikkstar123, Sebastiana Molijna, Eelke Kalberga i kaspera.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 28 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 4 296 834 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “You & I” – Medina (Dash Berlin Remix), który na YouTube ma już 19 mln wyświetleń? Zobaczymy.

W roku 2017 ukazał się studyjny album grupy zatytułowany ‘We Are Part 2’. 25 listopada 2023 formacja ma wystąpić w Polsce, Gliwice, DLDK: Don’t Let Daddy Know Poland 2023.

Alan Olav Walker (ur. 24 sierpnia 1997 w Northampton) – norweski producent muzyczny i DJ. Początkowo występował pod pseudonimem DJ Walkzz, pod którym wydawał single w latach 2012–2013. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Faded”, który ma już 3,5 mld wyświetleń. 26 listopada 2021 roku ukazał się krążek Artysty zatytułowany ‘World of Walker’. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 20 października 2023 w Los Angeles (LA), CA, US
Academy LA, a kolejny 21 października 2023 w Washington, DC, US, Echostage.

Vikram Singh Barn (ur. 2 sierpnia 1995), bardziej znany jako Vikkstar123, to angielski YouTuber, DJ, producent i osobowość internetowa. Jest członkiem i współzałożycielem Sidemen, brytyjskiej grupy YouTube.

Tekst nagrania “Better Off (Alone, Pt. III)”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: genius.com, wyspa.fm | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Believe in you feat. Sarah Howells

2. Better Half Of Me feat. Jonathan Mendelsohn
3. Coming Home (feat. Bo Bruce)
4. Disarm Yourself feat. Emma Hewitt
5. Earth meets water (feat. Rigby)
6. End of silence
7. Feel you here
8. Fool for life
9. Go It Alone feat. Sarah Howells
10. Janeiro
11. Time After Time (cover, with DubVision and Emma Hewitt)
12. Better Off (Alone, Pt. III) (oraz Alan Walker i Vikkstar123)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Dash Berlin to holenderska grupa wykonująca muzykę elektroniczną, założona w 2007 roku w Hadze przez Eelke Kalberga i Sebastiaana Molijna. Zespół został wybrany siódmym najpopularniejszym DJ-em na świecie według DJ Mag w 2012 roku. Gatunki nowej piosenki to Trance, progressive house.

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że debiutancką studyjną płytą formacji jest krążek ‘The New Daylight’, który ukazał się 12 października 2009 roku nakładem wytwórń płytowych Armada, Aropa. Album jest utrzymany w gatunku trance. Płyta zawiera 14 numerów. Producenci: Dash Berlin, Eelke Kalberg, Jeffrey Sutorius, Matt Cerf, Mistika i Sebastiaan Molijn. Featuring: Cerf, Mitiska & Jaren, DJ Remy, Emma Hewitt, Sarah Howells, Secede, Solid Sessions i Susana.

“Album «The New Daylight» to dzieło, które jest owocem połączenia wielkiego talentu, pasji i miłości do muzyki. Każda z 12 klubowych kompozycji jest częścią unikalnej kolekcji dźwięków, będącej swoistym soundtrackiem z życia artystów” – czytamy w recenzji wydawnictwa w serwisie muzyka.dlastudenta.pl.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com, muzyka.dlastudenta.pl, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl