Minelli – MMM

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Minelli zatytułowana “MMM”.

“Minelli z kolejnym klubowym kawałkiem, choć linia melodyczna „Mmm” bliższa jest stylistyce dance i chwilami jakby powraca do „Rampampam„. Wydaje się, że sam pomysł zrodził się z sukcesu tego hitu” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Gatunek nowej piosenki to dance. Materiał napisali: Minelli oraz Viky Red (AKA: Victor Bourosu; stały współpracownik Minelli; odpowiadał za produkcję hitu “Rampampam”). Kompozycja została wyprodukowana przez Viky Reda.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 40, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.

Singiel “MMM” to następca singla “Nothing Hurts”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 8 540 537 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Bogdan Daragiu. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Alexandru Muresan.

W komentarzu pod wideo Minelli napisała:

“Turn ur speakers on and let everybody hear MMM ❤️❤️❤️❤️
Sper sa va placa MMM ❤️❤️❤️🤘🤘🤘”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Włącz głośniki i niech wszyscy usłyszą MMM ❤️❤️❤️❤️
Mam nadzieję, że lubisz MMM ❤️❤️❤️🤘🤘🤘”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniej Rumunki pt. “Rampampam”, który na YouTube ma już 192 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Rampampam” stał się międzynarodowym przebojem. Kawałek zajął pierwsze miejsca na listach przebojów na Białorusi, Bułgarii, Czechach, Węgrzech, Wspólnocie Niepodległych Państw (WNP), Litwie, Rosji i zajął drugie miejsce na listach przebojów w Rumunii, Polsce i na Ukrainie. W tygodniu kończącym się 28 sierpnia 2021 r. nutka osiągnęła 139 miejsce na liście Billboard Global Excl. U.S.. Kompozycja dotarła na 4. miejsce zestawienia Global Shazam.

Minelli to obecnie jedna z największych gwiazd na rumuńskiej scenie. Minelli to prawdziwa maszyna do pisania i produkcji piosenek. Zadebiutowała jako artystka Global Records w maju 2017 r., wydając swój pierwszy solowy singiel „Empty Spaces”, który natychmiast znalazł się na szczycie list przebojów w 15 krajach. W zeszłym roku Minelli zdobyła nagrodę w kategorii International Breakthrough na The Artist Awards 2021, dorocznym wydarzeniu muzycznym organizowanym w Rumunii.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: vanessa.fm, djpromotion.com.pl, music.apple.com, | djpromotion.com.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl