MIRAGE & YOKO – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki MIRAGE & YOKO to: “Arkadia”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/arkadia.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu MIRAGE & YOKO zatytułowana “Arkadia”. Kawałek jest pełen energetycznych melodii.

“Arkadia” to nie tylko tytuł najnowszego hitu Mirage i Yoko, ale przede wszystkim symbol miejsca idealnego, gdzie muzyka łączy się z emocjami, a każdy dźwięk tworzy niepowtarzalną atmosferę – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/arkadia-single/1709322506. Autorem tekstu jest Janusz Konopla. Muzyka: Janusz Konopla.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 wrz 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 487 645 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa YokoFilm.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “To proste tak”, który na YouTube ma już 24 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w 2021 singiel „To proste tak” uzyskał status dwukrotnie platynowej płyty.

Formacja MIRAGE & YOKO to jedno z najbardziej znanych i cenionych małżeństw w branży disco polo[źródło]disco-polo.info 27 Kwiecień 2023 . Ich głównym motywem są numery wyjątkowo uczuciowe pełne emocji i miłości[źródło]disco-polo.eu 2022-03-11.

Tekst nagrania “Arkadia”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, disco-polo.eu, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Bo to jest miłość
2. Chcę byś była obok
3. Chwila
4. Ciebie pamiętam
5. Doskonale
6. Fajna dziewczyna
7. Ja kochała Tebe
8. Batumi Wino i My
9. Nie mówię nie
10. Arkadia
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Co wiemy o MIRAGE & YOKO? W artykule opublikowanym w serwisie wspolczesna.pl w dniu 27 września 2018 czytamy, że MIRAGE & YOKO to duet disco polo z Bielska Podlaskiego oraz, że założycielem grupy MIRAGE i autorem prawie wszystkich nutek jest Janusz Konopla. Dalej czytamy, że Artysta występuje w duecie ze swoją żoną Martą (pseudonim artystyczny Yoko). Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.eu w dniu 17 stycznia 2022 czytamy o MIRAGE & YOKO: W swoim dorobku koncertowym zespół występował z takimi gwiazdami polskiej sceny jak: Justyna Steczkowska, Stachursky, GOLEC uOrkiestra, D-BOMB, KOMBI, KALWI&REMI,MIRAMI i wiele innych. Gatunek ich muzyki to Disco polo / Dance.

źródło: wspolczesna.pl, disco-polo.eu, cennik-artystow.com?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl