Pink – nowa piosenka

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

  • Jaki jest tytuł nowego utworu Pink
  • Na jakim albumie znalazła się nowa piosenka
  • Jaki jest gatunek muzyczny nowego kawałka
  • Kto napisał i wyprodukował nową nutkę
  • Różnych innych informacji o nowym utworze
  • Kim jest Artysta wykonujący nutkę będącą tematem tego artykułu

Tytuł nowej piosenki Pink to: “All Out Of Fight”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dcq81

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Pink zatytułowana “All Out Of Fight”. Kawałek promuje rozszerzoną wersję krążka ‘TRUSTFALL’ – ‘Tour Deluxe Edition’, na którym znalazły się trzy nowe single (w sumie zawiera 22 utwory w tym “Nothing Compares 2 U”, który jest pewnego rodzaju hołdem oddanym Sinéad O’Connor). Album ‘Trustfall’ ukazał się 17 lutego 2023 roku nakładem wytwórni płytowej RCA. Płyta jest utrzymana w gatunku Dance-pop i zawiera 13 numerów. Song Credits: Producers: AFTERHRS, Billy Mann, David Hodges, Fred again.., Greg Kurstin, HARLOE, Jason Evigan, Jeremiah Fraites, Jesse Shatkin, Johnny McDaid, Matthew Koma, Max Martin, Nate Mercereau, P!nk, Sam de Jong, Shellback, Simon Gooding, A Strut, Teddy Geiger i Wesley Schultz. Featuring: Chris Stapleton, First Aid Kit i The Lumineers. Jest to to dziewiąty album studyjny piosenkarki. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP10 na 21 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 8 listach. Krążek na liście OLiS – albumy ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych albumów muzycznych na terenie Polski i obejmująca streaming albumów cyfrowych oraz sprzedaż albumów fizycznych) zajął pozycję numer 8, na liście OLiS – albumy w streamie ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy w streamie] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych albumów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski) zajął pozycję numer 92, a na listach OLiS – albumy fizycznie ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy fizycznie] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 albumów muzycznych najlepiej sprzedających się na nośnikach fizycznych na terenie Polski) oraz OLiS – albumy – winyle ([Oficjalna Lista Sprzedaży – albumy – winyle, dawniej OLiS winyl] – cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 50 najlepiej sprzedających się albumów muzycznych na płytach winylowych na terenie Polski) zajął pozycję numer 7. Płyta na liście UK Albums (OCC) zajęła pozycję numer numer 1, a na liście US Billboard 200 numer 2. ‘Trustfall’ otrzymał generalnie pozytywne recenzje od krytyków muzycznych. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 71/100, na podstawie 9 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 4 z 5 możliwych gwiazdek. Materiał zdobył certyfikat srebrnej płyty (dostęp 05.2023).

Możliwe, że jest to album, z którego jestem najbardziej dumna, mówi P!nk.

“Trustfall jest na pewno płytą, która spodoba się wiernym fanom artystki, ale też i może pozwoli jej na odrobinę sympatii ze strony postronnych słuchaczy, którzy także znajdą tu coś dla siebie” – czytamy w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

Więcej recenzji na tej stronie
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]olis.pl, Wikipedia, genius.com, metacritic.com, open.fm, allaboutmusic.pl, i inne?

Gatunek nowej piosenki to Pop[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/all-out-of-fight/1719882049. Materiał napisali: P!nk, Fred again.. oraz Johnny McDaid. Kompozycja została wyprodukowana przez Freda again.. i Johnny’ego McDaida.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 9 (dostęp 05.2024).[źródło]olis.pl

Wideo do nowego utworu na YT ukazało się 7 grudnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 9 285 278 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował David Spearing (jest reżyserem kilku teledysków m.in. Mike Oldfield: Moonshine). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Thomas Revington.

W opisie pod wideo czytamy:
TRUSTFALL (Tour Deluxe Edition) is out now! Listen here: https://pink.lnk.to/TrustfallDeluxe Shop brand new TRUSTFALL (Tour Deluxe Edition) vinyl, CDs, and more: https://Pink.lnk.to/shop

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 44-letniej[źródło]wiek według Google Amerykanki pt. „Just Give Me a Reason” (z gościnnym udziałem Nate Ruess), który na Youtube ma już 1,7 mld wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel „Just Give Me a Reason” znalazł się w TOP10 na 39 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 23 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 1, na liście UK Singles (OCC) numer 2, na listach US Billboard Hot 100, US Adult Contemporary (Billboard), US Adult Top 40 (Billboard) i US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 1, a na liście US Rhythmic (Billboard) numer 39. W Stanach Zjednoczonych singiel stał się czwartym numerem jeden Pink na liście Billboard Hot 100. Stał się także trzecim numerem jeden na liście Billboard Digital Songs po “So What” (2008) i “Raise Your Glass” (2010). Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie dwukrotnie diamentowej płyty (stan na 05.2024).

Tekst nagrania “All Out of Fight”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Pink jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na Świecie[źródło]pudelek.pl 19.04.2024. Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, a popularność przyniósł jej krążek “Can’t Take Me Home”[źródło]viva.pl. W artykule opublikowanym w serwisie zloteprzeboje.pl w dniu 17 lipca 2023 czytamy o niej: Od początku swojej kariery sprzedała zawrotną liczbę 135 milionów płyt na całym świecie! Co więcej, zdobyła aż trzy nagrody Grammy, dwie Brit Awards i wiele innych wyjątkowych wyróżnień.. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie meloradio.pl w dniu 31.12.2023 czytamy: W zeszłym miesiącu P!NK zakończyła jesienną trasę The TRUSTFALL Tour po Ameryce Północnej.

Najbliższy koncert Artystki ma się odbyć 11 czerwca 2024 w Cardiff, UK, Principality Stadium, a kolejny 15 czerwca 2024 w London, UK, Tottenham Hotspur Stadium.

źródło: music.apple.com, genius.com, olis.pl, genius.com, metacritic.com, open.fm, allaboutmusic.pl, | pudelek.pl, viva.pl, zloteprzeboje.pl, Google, Youtube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Just Give Me a Reason (feat. Nate Ruess)
2. What About Us
3. Lady Marmalade
4. Beautiful Trauma
5. Try
6. Revenge
7. Just Like Fire
8. So What
9. Dreaming (with Marshmello and Sting)
10. All Out of Fight

Pozostałe utwory są na tej stronie

Lista singli na Wikipedii

Lista singli dostępna jest na tej stronie.

W 2017 roku wystąpiła gościnnie (wraz z Sia) w utworze “Waterfall” u boku Stargate.

Biogram

P!nk (także Pink), właśc. Alecia Beth Moore (ur. 8 września 1979 w Doylestown, stan Pensylwania, USA) – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, aktorka i producentka muzyczna. Zaczynając swoją karierę muzyczną, wzorowała się na jednej ze swoich idolek, Madonnie. W wieku 15 lat Pink założyła dziewczęcą grupę Choice, która podpisała kontrakt z LaFace Records w 1995, jednak zespół rozpadł się bez większych wydawnictw. Gatunki muzyki Aleci to R&B, pop rock, dance-punk, rock elektroniczny, post-grunge, punk rock, country rock, soft rock, power pop i synth rock.

Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Can’t Take Me Home’ ukazała się 4 kwietnia 2000 roku nakładem wytwórń płytowych LaFace oraz Arista i jest utrzymana w gatunkach R&B oraz dance-pop. Standardowa edycja albumu zawiera 13 piosenek. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 7 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Wydawnictwo na liście UK Albums (OCC) zajęło pozycję numer 13, na liście UK R&B Albums (OCC) numer 3, na liście US Billboard 200 numer 26, a na liście US Top R&B/Hip-Hop Albums (Billboard) numer 23. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty. W agregatorze recenzji Albumoftheyear krążek otrzymał średni wynik 61/100, na podstawie 7 recenzji (dostęp 05.2023). Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek, natomiast magazyn Rolling Stone przyznał wydawnictwu 2,5 z 5 możliwych gwiazdek.
Kliknij tutaj i zobacz recenzje materiału w necie.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, albumoftheyear.org, genius.com