PLAYBOYS – Czy pamiętasz jak

playboysJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji PLAYBOYS zatytułowana “Czy pamiętasz jak”. Nutka jest utrzymana w tanecznym klimacie lat 90 – tych.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Na YT ukazał się też remix nutki w wykonaniu FAIR PLAY ma już 257 tys. wyświetleń na YT. Tego remiksu możesz posłuchać na tej stronie

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 30 grudnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 217 751 wyświetleń na YT. Wideoklip jest osadzony w klimacie lat 90. Ducha czasu klipu oddają stylizacje, kasety, plakaty Boney M i Krzysztofa Krawczyka oraz samochody. Trójce muzyków Playboys w teledysku towarzyszą ich żony – Ewelina, Marlena i Milena.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Lejde”, który na Youtube ma już 45 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Lejde” natychmiast trafił do list przebojów i zaczął być grany we wszystkich największych rozgłośniach radiowych, które mogły pozwolić sobie na nutki z gatunku disco polo

Grupa Playboys w branży muzycznej niewątpliwie zalicza się do pierwszej dziesiątki najlepszych zespołów disco polo. Zespół wraz ze swoim uzdolnionym liderem na czele, publikuje przebój za przebojem.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 30-07-2022 w miejscowości Opole.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: voxfm.pl, muzyka.interia.pl, | disco-polo.info, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl