Power Play – Umówieni Na 9

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Power Play zatytułowana “Umówieni Na 9”. Kawałek to letni, bardzo przyjemny dla ucha materiał, który z pewnością pojawi się na wielu playlistach fanów dobrej muzyki.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu Power Play.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 789 950 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło Allinteractive Films. W serwisie disco-polo.info czytamy: W teledysku nie brakuje ciekawych ujęć prosto ze stolicy naszego kraju. W wideo oprócz członków zespołu Power Play zobaczymy również grupę młodych ludzi, którzy idealnie pasują do całości.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Lubisz To Lubisz”, który na Youtube ma już 52 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Lubisz To Lubisz” utrzymywał się na listach przebojów przez wiele tygodni[źródło]disco-polo.info. Kawałek na polskiej liście przebojów ZPAV – POL DANCE zajął 27 pozycję. Materiał pokrył się diamentem[źródło]Wikipedia.

Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance[źródło]radiowawa.pl 2020.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 12-11-2022 w miejscowości Opole, a kolejny 12-11-2022 w miejscowości Nysa.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Power Play – “Umówieni Na 9”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: voxfm.pl, disco-polo.info, | disco-polo.info, radiowawa.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl