Purple Disco Machine, Àsdìs – Beat Of Your Heart

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego producenta Purple Disco Machine oraz islandzkiej piosenkarki Àsdìs zatytułowana “Beat Of Your Heart”. Nutka ta łączy charakterystyczne dla Niemca brzmienie disco z magnetycznym wokalem Islandki. Jest pełna energii i naładowana chwytliwymi melodiami.

ÁSDÍS przysłała mi wokale i od razu zakochałem się w jej głosie – powiedział Purple Disco Machine.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 20.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/beat-of-your-heart/1726922037. Materiał napisali: Andreas Huber, Jan Hammele, Jenson Vaughan, Purple Disco Machine oraz ÁSDÍS. Kompozycja została wyprodukowana przez Purple Disco Machine.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 26 stycznia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 116 317 wyświetleń na YT. Wideo wyreżyserował NDVD. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jeffrey BIERMAN.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://pdm.lnk.to/BOYHxASDIS

Tekst nagrania “Beat Of Your Heart”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Purple Disco Machine to obecnie jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w świecie muzyki[źródło]rozrywka.radiozet.pl 20.04.2023. Muzyk szybko stał się powszechnie znany dzięki sukcesowi jego międzynarodowych przebojów[źródło]empik.com. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Hypnotized” (nagranego wraz z Sophie and the Giants), który na ma już 140 mln wyświetleń. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Hypnotized” znalazł się w TOP10 na 14 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 1. Materiał zdobył certyfikat pięciokrotnie platynowej płyty (w Polsce dwukrotnie platynowej) (dostęp 07.2023). W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 24-01-2022 czytamy: Ich poprzednia współpraca “Hypnotized” przekroczyła 350 milionów streamów, uzyskała wiele platynowych certyfikatów w całej Europie oraz zajęła 9. miejsce na globalnych listach przebojów Shazam, w tym na 1. miejscu w Polsce. Warto wspomnieć, że w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Substitution” (oraz Kungs). Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Przypomnijmy, że dnia 17 grudnia 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Positiva Records, ukazał się krążek artysty zatytułowany ‘Club Exotica’. Płyta jest utrzymana w gatunku Nu-Disco i zawiera 28 numerów. Jest to 14-ścieżkowy set z wersjami extended, remiksami, a nawet tzw. dubami. To taki suplement do wydanego już materiału “Exotica“.

“Czy jest więc klubowo i egzotycznie ? Klubowo, na pewno, a egzotycznie z powodu użytych wersji” – czytamy o wydawnictwie ‘Club Exotica’ w serwisie djpromotion.com.pl.

[album – źródło]Wikipedia, discogs.com, djpromotion.com.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Muzyk w tym roku ma wystąpić w Polsce. Artysta ma dać dwa koncerty w Warszawie (Progresja, 23 i 24 października 2024) oraz jeden w Krakowie (Klub Studio, 25 października 2024).

Ásdís María Viðarsdóttir to islandzka piosenkarka. Ásdís pochodzi ze stolicy Islandii Reykjavíku. Dużą popularnością na YouTube z jej produkcji cieszy się numer “Gravity” (oraz twocolors), który ma już 5,2 mln wyświetleń.

źródło: music.apple.com, shiningbeats.pl, radiokaszebe.pl, olis.pl, | open.fm, rozrywka.radiozet.pl, empik.com, olis.pl, discogs.com, djpromotion.com.pl, Youtube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl