R3hab – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki R3haba to: “Better Me”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.tt/BetterMe_

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka holenderskiego producenta R3haba i niemieckiego piosenkarza Michaela Schulte zatytułowana “Better Me”. Kawałek zapowiadał krążek Niemca zatytułowany ‘Remember Me’, który ukazał się 29 września 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music. Płyta jest utrzymana w gatunku pop i zawiera 14 numerów. Producenci: Abaz, Alexander Hauer, Burek, Florian Lipphardt, Gregor Sahm, Kalli, Lennart Damann, Leon Milla, Michael Geldreich, Patrick Salmy, Ricardo Muñoz Repko, Steffen Graef, Tobias Bartsch, Tobias Bogdon, Truva oraz X-Plosive. Primary Artists: Max Giesinger, Michael Schulte, Amistat, Montez, R3HAB, YOUNOTUS. Krążek na niemieckiej liście albumów (Offizielle Top 100) zajął pozycję numer 9. Magazyn laut.de przyznał wydawnictwu ocenę 3 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 10.2023). „Remember Me” to mieszanka wzruszających ballad, pożądnych popowych przebojów, ale i eksperymentów z elektroniką.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, netfan.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/597924406/better-me. Materiał napisali: Michael Schulte, Burek, Hight oraz R3HAB. Kompozycja została wyprodukowana przez Burka.

Nutka ta to kolejna współpraca Niemca i Holendra – w 2023 ukazał sie ich wspólny singiel “Waterfall”.

“«Better Me» opowiada o osobistym uświadomieniu i roli bliskich w procesie stawania się lepszym człowiekiem” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 14.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 327 674 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
Jetzt das neue Album vorbestellen als CD, VINYL und limitierte Fanbox!
Nur hier mit handsignierter LP und mit exklusivem Ticketvorkaufsrecht für alle Vorbesteller:
https://bit.ly/42y6pHi

Translator:
Zamów nowy album w przedsprzedaży już teraz jako CD, VINYL i limitowane pudełko dla fanów!
Tylko tutaj z ręcznie podpisaną płytą LP i z ekskluzywnymi prawami do zakupu biletów w przedsprzedaży dla wszystkich osób zamawiających w przedsprzedaży:
https://bit.ly/42y6pHi

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 37-letniego (wiek według Wikipedii) Holendra pt. “How We Party” (oraz Vinai), który na YouTube ma już 184 mln wyświetleń? Zobaczymy.

R3hab jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów na Świecie[źródło]allaboutmusic.pl 2023-01-29, który w ciągu ostatniej dekady stał się jedną z ważniejszych postaci na scenie muzyki tanecznej. Wielki sukces przyszedł za sprawą hitów „All Around The World (La La La)” i „Lullaby”[źródło]media.universalmusic.pl 11 kwietnia 2022.

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych Artysty zamyka wydany 24 sierpnia 2018 roku krążek ‘The Wave’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Cyb3rpvnk. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 16 numerów. Jest to jego drugi album studyjny. Producers: Benjamin Rice, Fabian Mazur, Krewella, Mike Williams, Noah Neiman, R3HAB, THRDL!FE, Two Inch Punch i Waysons. Primary Artists: R3HAB, Conor Maynard, Fabian Mazur, Jocelyn Alice, Kaela Sinclair, Krewella, Lia Marie Johnson, Mike Williams, Noah Neiman, Quinn Lewis, THRDL!FE, Waysons, Sofia Carson. Featuring: Lourdiz, Miranda Glory, Olivia Holt, SAKIMA. W artykule opublikowanym w serwisie media.universalmusic.pl w dniu 9 kwietnia 2019 czytamy: Następca „Trouble”, album „The Wave”, ukazał bardziej różnorodne, emocjonalne oblicze artysty i uzyskał niezwykłą liczbę 200 milionów streamów, torując R3HAB drogę do wyprzedanej w całości trasie po Ameryce Północnej.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, media.universalmusic.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Creamfields Guangzhou, które ma mieć miejsce w dniach 28-29 października 2023 w Guangzhou, China, a kolejny na wydarzeniu pn. WATERZONIC, które ma mieć miejsce w dniach 3-4 listopada 2023 w Bangkok, Thailand.

Michael Schulte (ur. 30 kwietnia 1990 w Dollerupie) – niemiecki piosenkarz, autor piosenek i gitarzysta, reprezentant Niemiec w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji (2018). Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Back to the Start”, który ma już 18 mln wyświetleń. Najbliższy koncert Muzyka ma się odbyć 14 kwietnia 2024 w Neunkirchen, Germany, Neue Gebläsehalle Neunkirchen, a kolejny 15 kwietnia 2024 w Vienna, Austria, Simm City.

Tekst nagrania “Better Me”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, shazam.com, genius.com, netfan.pl, radiokaszebe.pl, olis.pl, | radiokaszebe.pl, djpromotion.com.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. 24K Magic (R3HAB Remix)
2. All Comes Back To You
3. Am I the Only One feat. Astrid S & HRVY
4. Back To You
5. Bad!
6. Catch Me (Interlude)
7. Feel Alive (feat. Arizona)
8. Hallucinations
9. Hold Me
10. Icarus
11. Waray (oraz Issam Alnajjar featuring Manal)
12. Better Me (x Michael Schulte)

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2017 roku wystąpił gościnnie w utworze “Power” u boku Exo
W 2023 ukazał się jego remiks utworu “Love Me Like I Am”, którego oryginalnym wykonawcą jest For King & Country.

Biogram

R3hab (zapis stylizowany: R3HAB), właśc. Fadil El Ghoul (ur. 2 kwietnia 1986 w Bredzie) – holenderski DJ i producent muzyczny pochodzenia marokańskiego. W prestiżowym zestawieniu DJ Mag „Top 100” 2022 zajął 13 miejsce. Gatunki jego muzyki to Electro house, big room house, future bounce, future house, future bass, dance pop, slap house, bass house, Brazilian bass.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Trouble’ ukazała się 15 września 2017 roku nakładem wytwórni płytowej R3hab Music i jest utrzymana w gatunkach Dance-pop, House oraz Downtempo. Album zawiera 17 piosenek. Producenci: Felix Cartal, Khaled Rohaim, Khrebto, Quintino, R3HAB i Skytech. Primary Artists: R3HAB, Felix Cartal, Khrebto, Quintino, Skytech, Waysons. Featuring: Little Daylight, RITUAL, Rynn i VÉRITÉ. W artykule opublikowanym w serwisie allaboutmusic.pl w dniu 2023-01-29 czytamy, że ‘Trouble’ zebrał ponad 500 milionów streamów na całym świecie.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (en)

źródło: pl.wikipedia.org, djmag.com/top100djs, discogs.com, en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com, allaboutmusic.pl, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl