Ray Dalton, Felix Jaehn – Call It Love

O utworze

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Ray’a Daltona oraz niemieckiego producenta Felixa Jaehna zatytułowana “Call It Love”.

W artykule opublikowanym w serwisie wdr.de w dniu 30.09.2022 czytamy:

“Erfolg gefeiert! Seine Stimme verleiht „Call It Love“ einen souligen Touch, während der Sound, in klassischer Felix Jaehn-Manier, extrem tanzbar und clubbig ist.”

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Jego głos (Ray’a Daltona – przyp. red.) nadaje „Call It Love” uduchowiony charakter, podczas gdy dźwięk, w klasycznym stylu Felixa Jaehna, jest niezwykle taneczny i klubowy.”

Gatunek nowej piosenki to House[źródło]discogs.com. Materiał napisali: Sebastian Arman, Joacim Persson, Dag Lundberg, Ray Dalton, Felix Jaehn, Dennis Bierbrodt, Jürgen Dohr, Guido Kramer, Stefan Dabruck oraz Daniel Deimann. Kompozycja została wyprodukowana przez Felixa Jaehna, JUNKXA, DECCO i Daga Lundberga.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 10, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3[źródło]bestsellery.zpav.pl.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 6 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 285 388 wyświetleń na YT.

Nominowany do nagrody Grammy, Ray Dalton, powoli wyrasta na mega gwiazdę tzw. pierwszej ligi[źródło]jazzsoul.pl i djpromotion.com.pl początek 2021. Jego wielokrotnie nagradzany hip-hopowy hymn nagrany z Macklemorem i Ryanem Lewisem zatytułowany „Can’t Hold Us” był kamieniem węgielnym dla wielkiej kariery[źródło]jazzsoul.pl. Dużą popularnością na YouTube z produkcji 31-letniego Amerykanina cieszy się numer “In My Bones”, który ma już 22 mln wyświetleń. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “In My Bones” znalazł się w TOP20 na 4 listach przebojów (stan na 3.12.2022). Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął najwyższą pozycję numer 2. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Felix Jaehn (ur. 28 sierpnia 1994 w Hamburgu w Niemczech) to niemiecki producent muzyczny i DJ specjalizujący się w deep house. Brał lekcje gry na skrzypcach w wieku 5 lat i rozpoczął swoją karierę DJ-a w wieku 16 lat. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Cheerleader” (Remix), który ma już 1,2 mld wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany 1 października 2021 roku krążek ‘Breathe’.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 na YouTube Music

Te nagranie dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.to/CallItLove

Tekst nagrania “Call It Love”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: bestsellery.zpav.pl, wdr.de, discogs.com, | bestsellery.zpav.pl, netfan.pl, eska.pl, 4fun.tv, djpromotion.com.pl, jazzsoul.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl