Ronnie Ferrari – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ronnie’go Ferrari to: “Okrągło”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Ronnie’go Ferrari zatytułowana “Okrągło” (z gościnnym udziałem Kabano).

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorami tekstu są Ronnie Ferrari oraz Kabano. Kompozycja została wyprodukowana przez Ronnie’go Ferrari.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 30 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 710 401 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Wiktor Nowacki. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Wiktor Nowacki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniego artysty pt. “Ona by tak chciała”, który na Youtube ma już 195 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Ona by tak chciała” to niekwestionowany hit 2019 roku. Od chwili jego premiery, wiele milionów osób nie potrafi wyobrazić sobie dobrej imprezy bez tej nutki w playliście. Kompozycja odniosła też spory sukces w największych serwisach streamingowych. Znalazła się nawet na jednej ze światowych list Spotify. Produkcja “Ona by tak chciała” to pierwszy polski numer, który polubiono ponad milion razy na YouTube. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 20, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie diamentowej płyty.

Ronnie Ferrari to jeden z najpopularniejszych internetowych twórców w 2019 roku[źródło]eska.pl 2021-12-08. W 2019 artysta zdobył błyskawiczną popularność za sprawą jednego kawałka “Ona by tak chciała”[źródło]open.fm 5 sie 2021.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 23-06-2023 w miejscowości Kielce, a kolejny 15-07-2023 w miejscowości Olsztyn.

źródło: music.apple.com, tekstowo.pl, genius.com, | eska.pl, radiozet.pl, bestsellery.zpav.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Okrągło”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Cyka Blyat ft. Locke
2. Fiesta ft. Locke
3. Ona by tak chciała
4. Pijemy by zapomnieć ft. Locke
5. Radiówka (ft. Diox, Sir Mich)
6. Okrągło (feat. Kabano)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Ronnie Ferrari, właśc. Hubert Kacperski (ur. 18 września 1999 we Włocławku) – polski piosenkarz i raper. Profesjonalną karierę muzyczną rozpoczął od publikowania nutek na serwisie YouTube. Z początku nagrywał covery, m.in. kawałków Justina Biebera. Gatunki jego muzyki to disco polo, folk, hip-hop, techno. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl