Rosa Linn – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Rosy Linn to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

W sieci ukazała się nowa piosenka ormiańskiej piosenkarki Rosy Linn zatytułowana “Snap”. W artykule opublikowanym w serwisie pl.wikipedia.org czytamy o singlu “Snap”: Po konkursie utwór stał się przebojem na TikToku, dzięki czemu trafił na listy przebojów w wielu europejskich krajach oraz w Stanach Zjednoczonych. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie allaboutmusic.pl dnia 4 sierpnia 2022 czytamy: Piosenka Snap została ponadto uwzględniona na oficjalnej playliście Spotify- Today’s Top Hits. W anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że nutka znalazła się w TOP20 na 25 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na dwóch listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 15, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła pozycję numer 21, na liście UK Indie (OCC) numer 1, na liście US Billboard Hot 100 numer 90, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 26, na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 31, a na liście US Rock & Alternative Airplay (Billboard) numer 25.

Gatunki nowej piosenki to Pop i folk-pop. Materiał napisali: Rosa Linn, Larzz Principato, Jeremy Dusoulet, Allie Crystal, Tamar Kaprelian oraz Courtney Harrell. Kompozycja została wyprodukowana przez Alexa Salibiana, Ethana Schneidermana i Larzza Principato.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 7 października 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 49 997 wyświetleń na YT.

Rosa Linn to 22-letnia artystka, której kariera nabiera rozpędu. Pierwszy singiel wykonawczyni “KING” wniósł nowoczesny akcent do indie popu. Warto wspomnieć, że w lipcu piosenkarka wpadła do Warszawy i wystąpiła na Polish Eurovision Party[źródło]open.fm 26-08-2022. Najbliższy koncert artystki ma się odbyć 17 cze 2023 w Toronto, ON, Canada, Rogers Centre, a następny kolejnego dnia w tym samym miejscu.

źródło: bestsellery.zpav.pl, Wikipedia, | open.fm, i inne?

Single

 
TytułRokPozycje na listach
AUS
[21]
CAN
[22]
GER
[23]
“King” (with Kiiara)2021
“Snap”202220388
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Rosa Linn, właśc. Roza Kostandian (orm. Ռոզա Կոստանդյան; ur. 20 maja 2000 w Wanadzorze) – ormiańska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Reprezentantka Armenii w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji (2022). Urodziła się i spędziła dzieciństwo w Wanadzorze, które opisała jako „małe miasteczko ze ścisłymi i konserwatywnymi poglądami”. Aby spełniać swoją pasję i stać się zauważalną, często grała na ulicach. Gatunki jej muzyki to Pop i folk-pop. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz eurowizja.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl