Sam Feldt – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sama Feldta to: “Rest Of My Life”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://endlesssummer.lnk.to/ROMLMB

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka holenderskiego producenta Sama Feldta oraz angielskiego producenta Jonasa Blue (w ramach wspólnego projektu Endless Summer) zatytułowana “Rest Of My Life”. To nie pierwsza współpraca obu Artystów – w ramach wspomnianego projektu stworzyli także dwa inne single: “Til the End” (oraz Sam Derosa) 2022 i “Crying On the Dancefloor” (oraz Violet Days) 2023. W artykule opublikowanym w serwisie shiningbeats.pl w dniu 8/05/2022 czytamy, że Muzycy zapowiedzieli, że będą prezentować swój nowy projekt na żywo podczas specjalnych setów b2b na festiwalach i imprezach na całym świecie.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/rest-of-my-life-single/1723412115. Materiał napisali: Dan Smith, Jonas Blue, Harald Blüchel, Katie Sutherland, Paul Schmitz-Moormann, Becky Hill, Sam Feldt oraz KNY Factory. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonasa Blue i Sama Feldta.

W kawałku tym mamy do czynienia z zabiegiem wykorzystania motywu kompozycji sprzed lat, tu “Cafe del Mar” i dopisaniu swojego tekstu.

„Café del Mar” to nutka wydana po raz pierwszy w 1993 roku przez Energy 52. Główna melodia tego utworu oparta jest na kawałku “Struggle for Pleasure” belgijskiego kompozytora Wima Mertensa.

Energy 52 był tranceowym projektem niemieckiego DJ-a Paula Schmitza-Moormanna (DJ Kid Paul). Projekt wspierał Cosmic Baby (Harald Blüchel), który wyprodukował, współskomponował i zremiksował utwory.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 19 stycznia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 194 084 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Holendra (wiek według Wikipedii) pt. “Summer On You” (x Lucas & Steve feat. Wulf), który na YouTube ma już 17 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Holenderska gwiazda[źródło]eska.pl 2022-06-24 Sam Feldt, to jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów elektronicznych na Świecie[źródło]radiotop.pl 2 czerwca 2023. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 13 marca 2024 w Cancun, Mexico, Mandala Beach Club, a kolejny 15 marca 2024 Las Vegas, NV, US, Liv Beach.

Jonas Blue, właściwie Guy James Robin (ur. 2 sierpnia 1989 w Londynie) to angielski DJ i producent muzyczny mieszkający w Londynie. Jest powszechnie znany z rekrutacji młodych Artystów do swoich produkcji dance z pogranicza popu. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Mama” (ft. William Singe), który ma już 825 mln wyświetleń. 9 listopada 2018 r. ukazał się jego album studyjny ‘Blue’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 30 marca 2024 w Miami Beach, FL, US, Strawberry Moon, a kolejny 5 kwietnia 2024 w Houston, TX, US, NOTO Houston.

Tekst nagrania “Rest Of My Life”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, shiningbeats.pl, djpromotion.com.pl, | Wikipedia, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Way Back Home (Sam Feldt Edit)
2. Post Malone
3. Summer On You
4. Runaways
5. Feel the Love (Sam Feldt Edit)
6. Show Me Love
7. Shadows Of Love
8. You Don’t Even Know Me (with Cheat Codes)
9. Rest Of My Life (Jonas Blue, Sam Feldt, Endless Summer, Sadie Rose Van)

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2023 roku ukazał się jego remiks utworu “Storage”, którego oryginalnym wykonawcą jest Conor Maynard.

Biogram

Sam Feldt właściwie Sammy Rendersl (ur. 1 sierpnia 1993) – holenderski DJ i producent, mieszkający w Amsterdamie. W 2016 roku zajął 87 miejsce na liście 100 najlepszych DJ-ów magazynu DJ Mag, a w 2017 na tej liście zajął 75 miejsce. Gatunki jego muzyki to house, deep house.

Jego debiutancka płyta studyjna zatytułowana ‘Sunrise’ ukazała się 6 października 2017 r. nakładem wytwórni płytowej Spinnin’ i jest utrzymana w gatunku Taneczna/elektroniczna. Album zawiera 12 piosenek. Song Credits: Producers: Alex Schulz, Lush & Simon, Sam Feldt & Toby Green. Primary Artists: Sam Feldt, Girls Love DJs, Hibell, Lush & Simon, Robert Falcon, The Federal Empire, Toby Green, Alex Schulz. Featuring: Akon, INNA, Jake Reese, Joe Cleere, Joshua Radin, Richard Judge i RUMORS.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, Google, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl