SB Maffija – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki SB Maffija to: “Hotel Maffija 3”.
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka ekipy SB Maffija zatytułowana “Hotel Maffija 3”. Kawałek ten to pierwsza zapowiedź krążka grupy o tym samym tytule, którego premiera prawdopodobnie odbędzie się w sierpniu 2023. W artykule opublikowanym w serwisie newonce.net w dniu 2023-06-12 czytamy o płycie “Hotel Maffija 3”: Licznik ostatecznie zatrzymał się na 22 utworach, w których oprócz członków SBM Label słyszeliśmy licznych gości. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie shiningbeats.pl w dniu 02/06/2023 czytamy, że wytwórnia SB Maffija przeszła przemianę. Dalej czytamy: Przemiana przede wszystkim dotknęła słuchaczy i fanów labelu, albowiem skład hotelu w trzeciej odsłonie przeszedł diametralną ewolucję. A w artykule opublikowanym w serwisie newonce.net w dniu 2023-06-12 czytamy: Hotelem Maffija 3 można się zajarać, jeśli nie pamięta się poprzednich edycji. SBM robił wszystko, żeby uatrakcyjnić ten projekt, ale trudno go porównać do Hotelu Maffija 2 czy 1.
Album dostępny jest na platformie Spotify.

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/668234071/hotel-maffija-3-feat-kacperczyk. Materiał napisali: Kinny Zimmer, White 2115, Solar, TomB, Janusz Walczuk, Lanek, Jacuś, Kacperczyk, Nypel, FukaJ, Beteo oraz Szaran. Kompozycja została wyprodukowana przez SHDØW i Tony 2000.

W nutce pojawili się wszyscy uczestnicy projektu czyli: Kinny Zimmer, White 2115, Solar, Tomb, Janusz Walczuk, Lanek, Jacuś, po prostu Kajtek, Kacperczyk, Bryan, Nypel, Fukaj, Szaran, Beteo, Michał Anioł i Białas. Niestety w utworze «Hotel Maffija 3» nie znajdziemy: Bedoesa, Maty, Jana-rapowanie i Adiego Nowaka – czytamy w serwisie shiningbeats.pl.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 1 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 149 281 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideo to dzieło Mohera.

W opisie pod wideo czytamy:
Zamów preorder “Hotel Maffija 3” ➡ https://t.ly/WKm5
Bilety na SBM FFestival 2023 ➡ https://sbmffestival.pl/

Czy produkcja powtórzy sukces hitu SB Maffija pt. “Lawenda”, który na YouTube ma już 58 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek “Lawenda” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 24, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.
Na liście serwisu Spotify najczęściej słuchanych utworów lata 2022 w Polsce nutka zajęła pozycję numer 19. W artykule opublikowanym w serwisie rytmy.pl w dniu 19 stycznia 2022 roku czytamy: Lawenda – ostatni z opublikowanych singli z drugiego albumu składu SBM okupuje pierwsze miejsce na youtube’owej karcie na czasie […].

18 lutego 2022, nakładem wytwórni płytowej SBM Label, ukazał się krążek artystów zatytułowany ‘Hotel Maffija 2’. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 20 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty.

Serwis glamrap.pl w artykule opublikowanym w dniu 12 stycznia 2022 pisze o tym krążku ‘Hotel Maffija 2’ następująco:

“[…] było jasne, że kontynuacja projektu, który zadebiutował wczesnym latem 2020 roku, to kwestia czasu. Cały ekipa SBM Label ponownie spotkała się w jednym miejscu, by w ciągu 7 dni nagrać pełnoprawny album.”

Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie rapnews.pl w dniu 2022-01-31 czytamy o materiale ‘Hotel Maffija 2’:

[…] dziś ukazały się zestawianie Spotify Charts za okres 28-30 stycznia. Wyjazdowy album SBM znalazł się na drugim miejscu najlepiej debiutujących na świecie albumów na platformie streamingowej Spotify.

“Płyta z gatunku raczej ciekawych niż satysfakcjonujących” – napisano w recenzji płyty w serwisie polityka.pl.

Album dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]olis.onyx.pl, rytmy.pl, glamrap.pl, rapnews.pl, polityka.pl

Tekst nagrania “Hotel Maffija 3”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: shazam.com, genius.com, cgm.pl, newonce.net, shiningbeats.pl, | bestsellery.zpav.pl, rytmy.pl olis.onyx.pl, glamrap.pl, rapnews.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Lista utworów

1. A nie pamiętasz jak?
2. Biorę się w garść
3. Django
4. Go-tu-jemy kompot
5. Gotujemy kompot
6. Lawenda
7. Parapetówa
8. Hotel Maffija 3
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

W 2008 roku swoją działalność rozpoczął duet Solar/Białas, wokół którego wkrótce zawiązała się hip-hopowa ekipa SB Maffija. W serwisie hhpl.fandom.com/pl czytamy, że Ekipa jest skupiona wokół wytwórni płytowej SBM Label. Gatunek ich muzyki to hip hop.

Dnia 6 czerwca 2020 roku, nakładem wytwórni płytowej SBM Label, ukazała się studyjna płyta SB Maffija zatytułowana ‘Hotel Maffija’. Album utrzymany jest w gatunku Hip Hop i zawiera 10 piosenek. Producenci materiału: Deemz, Gibbo, Junwaa, Lanek, Maciek Kacperczyk, Paweł Kacperczyk, RicoRunDat, SephGotTheWaves i Urb. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Ekipa wyjechała na Kaszuby, wynajęła dom i zbudowała na miejscu dwa studia polowe. Wszystko powstało na bieżąco od muzyki, przez video, oprawę graficzną po to co działo się w internecie” – czytamy o ‘Hotel Maffija’ w serwisie sbmstore.pl.

“W powstawaniu płyty biorą udział wszyscy artyści reprezentujący barwy SB Maffiji czyli Solar, Białas, Bedoes, White 2115, Mata, Jan – rapowanie, Kacperczyk, Beteo, Adi Nowak, Moli” czytamy o ‘Hotel Maffija’ w serwisie glamrap.pl.

źródło: pl.wikipedia.org, hhpl.fandom.com?, discogs.com, sbmstore.pl, glamrap.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl