Sobel – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sobla to: “Piękni ludzie”
Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2022 roku to zobacz niżej do listy utworów.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza i rapera Sobla zatytułowana “Piękni ludzie”. Singiel ten to prawdziwa uczta dla wrażliwców. Kawałek zapowiadała kampania promocyjna, na którą składały się akcja outdoorowa oraz seria enigmatycznych wpisów w social mediach.

Gatunki nowej piosenki to R&B/soul i Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest Sobel. Kompozycja została wyprodukowana przez Piotrka “Łysy” Lewandowskiego, Dominica Buczkowski-Wojtaszek, Patryka Kumóra oraz Damiana Skoczyka. Mix i Mastering to dzieło Hotel Torino.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 24 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 857 072 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 7 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował Michał Radziejewski. Autorem zdjęć do teledysku był Kasper Lorek.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 21-letniego artysty pt. “Impreza”, który na Youtube ma już 104 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Impreza” znalazł się wysoko w zestawieniu najpopularniejszych hitów lata 2020 roku serwisu streamingowego Spotify. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty[źródło]Google, YouTube, allaboutmusic.pl, Wikipedia.

Sobel to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. To także jeden z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia[źródło]eska.pl prawdopodobnie 2021-12-01. Przypomnijmy, że 15 kwietnia 2021 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany ‘Pułapka na motyle’ (więcej o płycie na dole artykułu).

źródło: 4fun.tv, | allaboutmusic.pl, eska.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania “Piękni ludzie”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Biznes prod. PSR
2. Chcę żyć
3. Daj Mi Znać (feat. Michał Szczygieł)
4. Dopiski
5. Drama
6. Impreza
7. Jeszcze raz
8. Alien
9. Nie Teraz (feat. Young Igi)
10. Pull Up
11. Piękni ludzie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Sobel, właściwie Szymon Sobel (ur. 22 listopada 2001 w Świdnicy) – polski piosenkarz popowy i hip-hopowy, raper, autor tekstów, kompozytor oraz producent muzyczny. Jak podkreśla jego management, odnajduje się on na wielu polach muzycznych, a jego uniwersalność jest jego najmocniejszą stroną.

– Nie jestem raperem. Muzyka to muzyka, dla mnie bez granic – mówi o sobie Sobel.

Gatunki jego muzyki to pop, rap, hip-hop i trap.

Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana “Kontrast” ukazała się 26 czerwca 2020 roku. Album zawiera 8 piosenek. Na krążku gościnnie wystąpili: Frosti, Michał Szczygieł, Siles i Skip. Producenci: Atut, Czarny HIFI, Encore (Producer), Penacho, PSR, Sobel i Łysy.

“[…] wydał krótki materiał, w którym nie dość, że prezentuje pełen przekrój swoich umiejętności, to jeszcze zostawia u słuchacza niedosyt, który wręcz każe wierzyć, że Sobel jeszcze nas czymś zaskoczy” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie skrr.pl.

Natomiast debiutancka studyjna płyta Sobla zatytułowana “Pułapka na motyle” ukazała się 15 kwietnia 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Def Jam Recordings i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 13 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty. Krążek ten to fundamentacja pozycji artysty na rynku.

“Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału” – napisał o płycie serwis empik.com.

“Płyta jest kwintesencją młodego pokolenia, definiująca znamienność cech występujących u osób otwartych na nowe doświadczenia. Tak świeżego wydawnictwa nie było na polskiej rap scenie od czasów „Nowego Koloru” Otsochodzi wydanego pod koniec 2017 roku” – napisano w recenzji albumu w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl i dano mu ocenę 5 na 5 możliwych gwiazdek.

Czytaj więcej
źródło: glamrap.pl, genius.com, dziendobry.tvn.pl, obcas.pl, skrr.pl, pl.wikipedia.org, empik.com oraz polskaplyta-polskamuzyka.pl
tagi: hip-hop/rap

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl