Spontan – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Spontan to: “Bluza”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/SpontanBluza

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka formacji Spontan zatytułowana “Bluza”. W serwisie disco-polo.info czytamy, że ten kawałek wprowadza słuchaczy w niepowtarzalny VIBE, który już od pierwszych dźwięków zachęca do tańca. W nutce oprócz charakterystycznego wokalu lidera grupy – Damiana słychać też głos znanej wokalistki – Roxaok (prywatnie dziewczyna Damiana).

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/691205856/bluza. Autorami tekstu Damian Gwiazdowski oraz Aleksander Chudyk. Muzyka – Damian Gwiazdowski, Aleksander Chudyk. Na YT pojawiły się także remixy kompozycji.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 15 lutego 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 218 213 wyświetleń na YT. Realizacja wideoklipu Krzysztof Sacharski (Everest Films).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Tylko Tobie”, który na Youtube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że o materiale “Tylko Tobie” Damian Gwiazdowski powiedział: “Inspiracją do nowej piosenki była kobieta, którą bardzo kocham i jest w moim sercu. Wszystko co do niej czuje zawarłem właśnie w tym utworze”. 01.03.2017 singlowi został nadany certyfikat platynowej płyty.

Grupa Spontan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo w Polsce. Ogromną popularność zyskali dzięki swoim energetycznym nutkom i wspaniałej atmosferze, jaką tworzą podczas swoich koncertów[źródło]disco-polo.info 4 Maj 2023.

Tekst nagrania “Bluza”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: shazam.com, disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, bestsellery.zpav.pl, Youtube, i inne?

Lista utworów

1. Baśka
2. Cudowna wspaniała
3. Miłość to Le Parkour
4. Słodka nastolatka
5. Bajlando
6. Dresiara
7. Ostatnie Piętro (& DISCOBOYS)
8. Bluza
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Zespół Spontan powstał w 2015 r. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 21 kwietnia 2016 czytamy, że w jego skład wchodzą: wokalista – Damian Gwiazdowski, gitarzysta – Dawid Kanigowski oraz perkusista – Kuba Kosewski. Dalej możemy przeczytać, że chłopacy w innym składzie występowali wcześniej pod nazwą Summer. Grupa brała udział w IV edycji talent show Disco Star. Gatunek ich muzyki to disco polo.

źródło: disco-polo.info

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl