Zara Larsson – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Zary Larsson to: “You Love Who You Love”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://zaralarsson.lnk.to/youlovewhoyoulove-zl

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka szwedzkiej piosenkarki Zary Larsson zatytułowana “You Love Who You Love”. Singiel ten był kolejną zapowiedzią jej krążka studyjnego zatytułowanego ‘Venus’, który ukazał się 9 lutego 2024 roku nakładem wytwórń płytowych Sommer House i Epic. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop oraz dance-pop i zawiera 12 numerów. Song Credits: Producers: Austin Corona, Danja, Dave Hamelin, David Guetta, Giorgio Tuinfort, Jack & Coke, johan lenox, John Christopher Fee, Manny Marroquin, MTHR, Rick Nowels i Rob Kinelski. Primary Artists: Zara Larsson i David Guetta. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 5 listach albumów. Wydawnictwo na liście UK Albums (OCC) zajęło pozycję numer 15. ‘Venus’ otrzymała ogólnie pozytywne recenzje od krytyków. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 74/100, na podstawie pięciu recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 4 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 02.2024).

“To najbardziej eksperymentalne i różnorodne wydawnictwo w karierze artystki, łączące w sobie klasyczne popowe brzmienia, muzykę elektroniczną czy też elementy muzyki tanecznej” – czytamy o ‘Venus’ w serwisie allaboutmusic.pl.

Na Wikipedii czytamy: Aby promować album, Larsson wyruszy w trasę Venus Tour, która rozpocznie się 16 lutego 2024 roku w Manchesterze w Wielkiej Brytanii i zakończy 26 lipca w Oulu w Finlandii.
[album – źródło]Wikipedia, genius.com, metacritic.com, allaboutmusic.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to Pop[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/you-love-who-you-love/1729450703. Materiał napisali: Zara Larsson, MNEK, Karl Ivert oraz Kian Sang. Kompozycja została wyprodukowana przez MTHR.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 9 lutego 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 619 605 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Viivi Huuska i Zara Larsson. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Crille Forsberg.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej Szwedki (wiek według Google) pt. „Lush Life”, który na Youtube ma już 829 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Lush Life” znalazł się w TOP5 na 22 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na trzech listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 3, a na liście AirPlay – TV (polska lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła pozycję numer 3, na liście US Billboard Hot 100 numer 75, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 39. Materiał w Polsce zdobył certyfikat diamentowej płyty (dostęp 02.2024). „Lush Life” pojawiło się w kilku serialach telewizyjnych i telenowelach, w tym Super Shore, El camionero, Preciosas i The Bold Type. W Chile piosenka pojawiła się w reklamie ubrań Marquis in Ripley.

Skandynawska gwiazda popu[źródło]newsroom.sonymusic.pl 22 września 2023, Zara Larsson jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych szwedzkich wokalistek na świecie i zarazem jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia[źródło]dziendobry.tvn.pl 22 czerwca 2023. Artystka stała się popularna na skalę globalną za sprawą jej singla “Lush Life”[źródło]eska.pl. Oprócz licznych nominacji artystka otrzymała różne nagrody i odznaczenia takie jak: Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids’ Choice Awards, MTV EMA i wiele innych[źródło]rmf.fm.

Wykonawczyni w tym roku ma wystapić w Polsce. Piosenkarka ma dać koncert 7 marca 2024 w Warszawie (COS Torwar). Natomiast jej najbliższy koncert ma się odbyć 21 lutego 2024 w London, UK Roundhouse.

Tekst nagrania “You Love Who You Love”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, imdb.com, | newsroom.sonymusic.pl, dziendobry.tvn.pl, eska.pl, rmf.fm, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Ain’t My Fault
2. Lush Life
3. Never Forget You
4. Ruin My Life
5. I Can’t Fall in Love Without You
6. Uncover (2014 Version)
7. So Good
8. Silent Night
9. You Love Who You Love

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2022 roku wystąpiła gościnnie w utworze “Words” u boku Alesso.

Biogram

Zara Maria Larsson (ur. 16 grudnia 1997 w Sztokholmie) – szwedzka piosenkarka i autorka piosenek. Szerszej publiczności stała się znana w 2008, kiedy wzięła udział w drugiej edycji programu typu talent show Talang. Gatunki jej muzyki to pop i soul.

Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “1” została wydana 1 października 2014 roku nakładem wytwórń płytowych Record Company TEN oraz Universal i jest utrzymana w gatunkach Pop oraz R&B. Album pokrył się platyną w Szwecji, co wskazuje na sprzedaż 40 000 sztuk. 30 stycznia 2024 roku krążek ukazał się na całym świecie na wszystkich platformach cyfrowych. Płyta zawiera 14 anglojęzycznych piosenek, których autorami byli m.in. Tove Lo, Erik Hassle i Claude Kelly. Song Credits: Producers: AC, Benjamin Johansson, Billboard, Claude Kelly, Colin Norman, Elof Loelv, Grizzly, Jungle, Kevin Figs, Markus Sepehrmanesh, Mel & Mus, NAIV, Nick Ruth, O.C., Retro Future, Robert Habolin, Simon Hassle, Tommy Tysper oraz Zara Larsson. Wydawnictwo było notowane w trzech krajach, osiągnęło 33 pozycję w Danii, pozycję 28 w Norwegii i znalazło się na szczycie szwedzkiej listy albumów (dostęp 02.2024).
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl