KAMRAD – nowa piosenka

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

  • Jaki jest tytuł nowego utworu KAMRADA
  • Jaki jest gatunek muzyczny nowego kawałka
  • Kto napisał i wyprodukował nową nutkę
  • Różnych innych informacji o nowym utworze
  • Kim jest Artysta wykonujący nutkę będącą tematem tego artykułu

Tytuł nowej piosenki KAMRADA to: “So Good”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kamrad.lnk.to/SoGood_

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza KAMRADA zatytułowana “So Good”.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 22, a na niemieckiej liście Single-Trend-Charts numer 20 (dostęp 05.2024).[źródło]olis.pl i Wiki

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/so-good-single/1728030882. Materiał napisali: KAMRAD, Christoph Koterzina, Jonas Markschat oraz Ecci. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonasa Markschata, KAMRADA i Ecci.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazało się 1 marca 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 400 769 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniego[źródło]wiek według Google Niemca pt. “I Believe”, który na YouTube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 17. Natomiast w podsumowaniu rocznym listy Olia nutka uplasowała się na 93 miejscu. W artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 26.04.2022 czytamy: Piosenka nie tylko w krótkim czasie dotarła do Top 50 na niemieckich listach przebojów, ale i stała się absolutnym viralem na TikToku – zyskała już ponad 2000 kreacji i ponad 12 milionów wyświetleń. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (w Polsce złotej [dnia 22.02.2023]).

Tekst nagrania “So Good”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

KAMRAD to młody, niemiecki muzyk o polskich korzeniach. Artysta od pewnego czasu stawia coraz śmielsze kroki na międzynarodowych scenach[źródło]dziendobry.tvn.pl 23 stycznia 2023.

30 czerwca 2023 roku, nakładem wytwórni płytowej Epic Local (Epic Records Germany), ukazała się jego płyta EP-ka zatytułowana ‘Not Good At Playing Love Songs’. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 6 numerów. Song Credits: Producers: Ecci (NICE), Jonas Markschat i KAMRAD.

W artykule opublikowanym w serwisie sonymusicczechrepublic.prowly.com czytamy o krążku:

“Každá z těchto písní dokáže vyjádřit autentický pocit – a všechny jsou lehké, a přesto neuvěřitelně úderné. Dalej czytamy: Šest písní, které hezky shrnují to, co se dělo v posledních 18 měsících života a slibné kariéry tohoto mladého muže”.

Translator:

Każda z tych piosenek potrafi przekazać autentyczne uczucia – a wszystkie są lekkie, a jednocześnie niesamowicie mocne. […] Sześć piosenek, które ładnie podsumowują to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 18 miesięcy życia i obiecującej kariery tego młodego człowieka.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]music.apple.com, Google, genius.com, sonymusicczechrepublic.prowly.com

Najbliższy jego koncert ma sie odbyć 22 czerwca 2024 w Freudenstadt, Germany, Baiersbronn Open Air.

źródło: music.apple.com, olis.pl, genius.com, | netfan.pl, olis.pl, dziendobry.tvn.pl, music.apple.com, genius.com, sonymusicczechrepublic.prowly.com, Google, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. I Believe
2. I Hope You End Up Alone (With Me)
3. Words 4 U
4. Find
5. Ruin Me
6. Better Days (als Teil von Wier)
7. I‘m Done
8. You Feel Like Summer
9. Never get older
10. So Good

Pozostałe utwory są na tej stronie

Lista singli na Wikipedii

Lista singli (wraz z rokiem ich wydania) dostępna jest na tej stronie.

Biogram

Tim Kamrad (ur. 10 kwietnia 1997 w Wuppertalu) to niemiecki piosenkarz i autor piosenek. Tim dorastał w Langenberg, dzielnicy Velbert w powiecie Mettmann. W wieku pięciu lat zaczął grać na gitarze. Gatunek jego muzyki to pop.

Jego debiutancka płyta EP-ka ‘Changes’ została wydana 24 lutego 2017 roku. Album jest utrzymany w gatunku Pop i zawiera 6 piosenek.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (de)

źródło: de.wikipedia.org, music.apple.com, shazam.com?, discogs.com, i inne?