Noah Kahan – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Noaha Kahana to: “Forever”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/NoahKahanForever

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Noaha Kahana zatytułowana “Forever”. Singiel znalazł się na krążku Artysty zatytułowanym ‘Stick Season (Forever)’, który ukazał się 9 lutego 2024 roku. Płyta ta to wersja albumu studyjnego zatytułowanego ‘Stick Season’, który ukazał się 14 października 2022 roku nakładem wytwórń płytowych Mercury i Republic. Materiał jest utrzymany jest w gatunku Folk i zawiera 14 numerów. Song Credits: Producers: Gabe Simon i Noah Kahan. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP5 na 9 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 6 listach. Wydawnictwo na liście US Billboard 200 zajęła numer 3, a na listach UK Albums (OCC), UK Americana Albums (OCC), US Top Alternative Albums (Billboard) i US Top Rock Albums (Billboard) numer 1. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 02.2024).
Rozszerzona edycja albumu, zatytułowana ‘Stick Season (We’ll All Be Here Forever)’, ukazała się 9 czerwca 2023 roku i zawierała siedem dodatkowych utworów.
Wersja ‘Stick Season (Forever)’ obok znanego już materiału zawiera trzy nowe nagrania – solowe „Forever”, „You’re Gonna Go Far” w duecie z Brandi Carlile oraz „Paul Revere”, w którym Noaha wsparł Gregory Alan Isakov.
[album – źródło]Wikipedia, genius.com, eskarock.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to alternative[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/forever-lyric-video/1729917765. Materiał napisali: Noah Kahan oraz Gabe Simon. Kompozycja została wyprodukowana przez Noaha Kahana i Gabe’a Simona.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 9 lutego 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 278 988 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniego Artysty (wiek według Wikipedii) pt. “False Confidence”, który na YouTube ma już 36 mln wyświetleń? Zobaczymy. Materiał “False Confidence” zdobył certyfikat platynowej płyty.

Świeżo nominowany do Grammy, Noah Kahan, w ostatnim czasie błyskawicznie awansował z muzyka popularnego w Nowej Anglii do mainstreamowej gwiazdy światowego formatu[źródło]media.universalmusic.pl 15 listopada 2023. Oprócz tegorocznej nominacji do Grammy (w kategorii Best New Artist), Artysta był też nominowany w zeszłym roku do nagrody Billboard Music Awards (w dwóch kategoriach: Top Rock Album i Top Rock Artist)[źródło]Wikipedia. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Stick Season”, której możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Najbliższy jego koncert ma się odbyć 17 lutego 2024 w Paris, France, L’Olympia, a kolejny 18 lutego 2024 w Cologne, Germany, Palladium.

Tekst nagrania “Forever”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, | media.universalmusic.pl, Wikipedia, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Stick Season
2. Dial Drunk
3. Call Your Mom
4. You’re Gonna Go Far
5. Orange Juice
6. Homesick (solo or with Sam Fender)
7. Forever

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Noah Kahan (ur. 1 stycznia 1997 r. w Strafford w stanie Vermont) to amerykański piosenkarz i autor piosenek, który podpisał kontrakt z Republic Records w 2017 roku. Jego przełomowy singiel „Hurt Somebody” osiągnął status złotej płyty w Stanach Zjednoczonych i znalazł się na listach przebojów wielu rynków międzynarodowych. Gatunek jego muzyki to Folk-pop.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Busyhead’ ukazała się 14 czerwca 2019 roku nakładem wytwórni płytowej Republic i jest utrzymana w gatunku Alternative. Album zawiera 10 piosenek. Song Credits: Producers: David Baron, Joel Little, Sam de Jong i Simone Felice. Primary Artists: Noah Kahan i Julia Michaels. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty (dostęp 02.2024).
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (en)

źródło: en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl