Tiësto – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Tiesto to: “All My Life”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://musicalfreedom.lnk.to/allmylifeYT

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka holenderskiego producenta Tiësto oraz duetu z Berlina Fast Boy zatytułowana “All My Life”.

W serwisie mixmagnl.com czytamy:

Emboldened by anthemic Main Stage elements and warming, uplifting vocals, ‘All My Life’ is destined to be an international hit, offering a danceable experience with its synth rhythm and stutter-based drop that reflects the diverse influences shaping contemporary culture.

„Jestem bardzo podekscytowany rozpoczęciem nowego roku kawałkiem “All My Life”, powstałym we współpracy z FAST BOY w mojej własnej wytwórni Musical Freedom. Kocham tę piosenkę i sprawia mi ona radość! Mam nadzieję, że wam się spodoba!” – mówi Tiësto.

Gatunki nowej piosenki to Dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/all-my-life-single/1718963870. Materiał napisali: Charlott Boss, Felix Hain, Krutsch, Lucas Hain, Sebastian Bliem oraz Tiësto. Kompozycja została wyprodukowana przez FAST BOY, Krutsch, Sebastiana Bliema i Tiësto.

Oficjalne Audio do nowego utworu na YT ukazało się 5 stycznia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 285 234 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 55-letniego DJ-a pt. “Don’t Be Shy” (nagranego wraz z Karol G), który na YT ma już 424 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Don’t Be Shy” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 4, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. Nutka w zestawieniu rocznym (2021) “Airplay Top 100 utworów” zajęła 56 miejsce. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP20 na 23 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście (dostęp 26.11.2022). Kawałek na liście UK Dance (OCC) zajął pozycję numer 39, na liście US Bubbling Under Hot 100 Singles (Billboard) numer 24, na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 4, a na liście US Latin Airplay (Billboard) numer 43. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty (również w Polsce) (dostęp 01.2024).

Ikona sceny tanecznej, zdobywca Grammy i platynowych certyfikatów[źródło]meloradio.pl 1.07.2023, Tiësto to legendarny DJ i producent[źródło]24gliwice.pl 21/06/2022, który jednocześnie jest najpopularniejszym holenderskim DJ-em i producentem[źródło]ftb.pl 14 czerwca 2023. Kariera muzyka zaczęła nabierać rozpędu pod koniec lat 90., a szczyt przyszedł z początkiem nowego wieku, kiedy sławę przyniosły mu samodzielne sety didżejskie[źródło]muzyka.dlastudenta.pl. Od roku 2000 cały czas plasuje się wysoko w zestawieniu DJ Mag Top 100. W roku 2023 znalazł się na miejscu numer 23 tego zestawienia[źródło]https://djmag.com/top100djs. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “BOTH” (oraz BIA feat. 21 Savage). Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany roku krążek ‘Drive’, który ukazał się 21 kwietnia 2023 nakładem wytwórń płytowych Musical Freedom, Atlantic. Album jest utrzymany w gatunkach Electronic, Pop. Płyta zawiera 13 numerów. Song Credits: Producers: Anton Rundberg, Goldfingers, High Tower, James Hurr, Julia Karlsson, LOSTBOY, Luke Fitton, MEARSY, Mio (NOR), Nick Strand, Paul Harris, Ryan Tedder, Sebastian Atas, Svidden, Teemu Brunila, Tiësto, Toby Scott, Victor Sjöström i Viktor Broberg. Primary Artists: Tiësto, A Boogie wit da Hoodie, AR/CO, Ava Max, Black Eyed Peas, Charli XCX, Freya Ridings, KAROL G, Tate McRae. Jest to ósmy album studyjny Holendra. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 11 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Krążek na polskiej liście albumów (ZPAV) zajął pozycję numer 27, na liście UK Albums (OCC) numer 34, na liście UK Dance Albums (OCC) numer 1, na liście US Billboard 200 numer 87, a na liście US Top Dance/Electronic Albums (Billboard) numer 2. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 01.2024).

“[…] Tiësto doskonale wiedział co robi zbierając w całość jego największe mainstreamowe hity ostatnich lat. Spodziewaliśmy się jednak znacznie więcej” – czytamy w recenzji ‘Drive’ w serwisie ftb.pl (Ocena końcowa: 6/10).

[album – źródło]Wikipedia, discogs.com, genius.com, ftb.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 26 stycznia 2024 w Miami Beach, FL, US, LIV, a kolejny 28 stycznia 2024 w Tampa, FL, US, Seminole Hard Rock Tampa Event Center.

Fast Boy to duet producentów, autorów piosenek i piosenkarzy. Grupa została założona w Berlinie w lutym 2021 roku przez dwóch braci Lucasa i Felixa Hainów z Karlstadt. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer ” Forget You” (feat. Topic), który ma już 10 mln wyświetleń. Najbliższy koncert Fast Boy ma się odbyć na wydarzeniu pn. ELEMENTS FESTIVAL, które ma mieć miejsce w dniach 31 maj 2024 – 1 czerwca 2024 w Dormettingen, Germany, a kolejny na wydarzeniu pn. Electric Love Festival, które ma mieć miejsce w dniach 4-6 lipca 2024 w Salzburg, Austria.

Tekst nagrania “All My Life”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, mixmagnl.com, | bestsellery.zpav.pl, meloradio.pl, 24gliwice.pl, ftb.pl, muzyka.dlastudenta.pl, djmag.com, olis.pl, discogs.com, genius.com, Google, Wikipedia, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Jackie Chan
2. The Business
3. Ritual
4. Wasted
5. Boom
6. The Motto
7. The Only Way Is Up
8. All My Life (x FAST BOY)

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2023 ukazał się jego remiks utworu “Provenza”, którego oryginalnym wykonawcą jest Karol G.

Biogram

Tiësto, właśc. Tijs Michiel Verwest (ur. 17 stycznia 1969 w Bredzie) – holenderski DJ i producent muzyczny, a także prezenter radiowy. Karierę rozpoczął od organizowania i prowadzenia imprez szkolnych. Gatunek jego muzyki to dance.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘In My Memory’ ukazała się 15 kwietnia 2001 roku nakładem wytwórni płytowej Black Hole Recordings i jest utrzymana w gatunku Trance. Standardowa wersja albumu zawiera 9 piosenek. Song Credits (Limited edition bonus): [Producers: Junkie XL i Tiësto. Primary Artists; Tiësto i Junkie XL. Featuring: Jan Johnston, Kirsty Hawkshaw i Nicola Hitchcock]. Krążek na holenderskiej liście albumów (Album Top 100) zajął pozycję numer 25. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 2 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 01.2024).
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com