Topky – Dzban

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka duetu Topky zatytułowana “Dzban”. Kawałek jest zupełnie inny niż poprzednie produkcje. Nutka jest mniej dynamiczna. Słychać bardziej discopolowy klimat. Numer opowiada o randkowych doświadczeniach.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorkami tekstu są Topky, natomiast kompozytorem jest Andrzej Gołda.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 800 759 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Kamil Stanek.

W opisie pod wideo czytamy:

“Topky nie próżnują! Pracujemy i tworzymy dla Was! Dzban to już 4 i zupełnie inna niż poprzednie propozycja, która ląduje na naszym kanale. Tekst inspirowany obecna sytuacja w związkach oraz własnymi doświadczeniami pisany z dystansem i humorem. Czy się Wam spodoba ? Oceńcie sami ! 🏺🧡”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu MASSiVE:

“no styl macie wyśmienity <3 trzymacie poziom!!! BRAWO” – MASSiVE.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Szpile”, który na YouTube ma już 5,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Szpile” stał się przebojem w sieci oraz na wielu parkietach.

Topky to nowa grupa na scenie disco polo. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 02-04-2022 w miejscowości Lubin, a kolejny 12-11-2022 w miejscowości Nysa.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, voxfm.pl, | disco-polo.eu, voxfm.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl