Trill Pem – 41922

W sieci ukazała się nowa piosenka rapera Trill Pema zatytułowana “41922”. To kolejna nutka z serii Ghetto Cognac, o której wiemy, że ma łączyć prostotę z ekskluzywnością. Seria zadebiutowała kompozycją “Każdy Dzień” Kabe, która szybko okazała się przebojem. Trill Pem, sięgnął po bit w bardziej klasycznym stylu, by nagrać kawałek o swoim miejscu pochodzenia. Takie jest zresztą założenie cyklu Ghetto Cognac.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Trill Pem. Kompozycja została wyprodukowana przez Fantoma.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 3 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 150 642 wyświetleń na YT. Video to dzieło mohera.

W opisie pod wideo czytamy:

Ghetto Cognac to cykl, który gości różnych artystów z całego świata. Każdy z nich prezentuje swoje okolice, miejsce z którym się utożsamia. Całość ograna jest w stylistyce ulicznej z najwyższej jakości muzyką.
Ghetto w nazwie reprezentuje prostolinijność i nieskomplikowaność opakowania (klipu),
natomiast Cognac stoi za ekskluzywnością i wysokim poziomem esencji projektu – muzyki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu muzyka pt. “Nicki” (feat. Wac Toja), który na Youtube ma już 39 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Kim jest Trill Pem? W artykule opublikowanym w serwisie rapnews.pl w dniu 2021-07-29 czytamy o artyście: to raper młodego pokolenia, którego kariera muzyczna idzie, wręcz biegnie w zawrotnym tempie. W swoim dorobku ma m.in. 600 tysięcy miesięcznych słuchaczy na Spotify (wjechał właśnie w TOP50 w Polsce), jest posiadaczem licznych wyróżnień w postaci złotych i platynowych płyt, a także jednego diamentu. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 5-03-2022 w miejscowości Słupsk, a kolejny 11-03-2022 w miejscowości Ostrów Wielkopolski.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: popkiller.pl, rytmy.pl, music.apple.com, | rapnews.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl