Twocolors, Pascal Letoublon – Break Up

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka berlińskiego duetu DJ-ów i producentów Twocolors oraz francuskiego producenta Pascala Letoublona zatytułowana “Break Up”.

– „Break Up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat – wyjaśniają twocolors. – Po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem. Utwór zawiera wszystko, co uwielbiamy w świetnych piosenkach.

– Zawsze przyglądałem się temu, co robią twocolors, więc możliwość współpracy była dla mnie bardzo ekscytująca – dodaje Letoublon. – Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i, tak jak powiedzieli, to idealny utwór na powitanie wiosny.

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorzy utworu: Lissa Achtermeyer / Emil Reinke / Pierre-angelo Papaccio / Nina Kaiser / Jan Paul Olthoff.

„Break Up” to następca remiksu „Dry Bones”, który twocolors przygotowali dla zdobywcy Grammy, Gregory’ego Portera.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 22 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 078 202 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Twocolors pt. “Lovefool”, który na YouTube ma już 59 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Nutka na liście “Airplay Top 100 utworów – zestawienie roczne (2020)” zajęła pozycję numer 20, a na liście “Airplay Top 100 utworów – zestawienie roczne (2021)” numer 58. Dnia 11.08.2021 singlowi zostało nadane wyróżnienie potrójnie platynowej płyty[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl.

Pascal Letoublon (ur. 1997) to francuski producent muzyki EDM. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Friendships”.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/twocolorsBreakUp

Tekst nagrania “Break Up”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: netfan.pl, media.universalmusic.pl, | djpromotion.com.pl, bestsellery.zpav.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl