Tyla – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Tyly to: “Water”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tyla.lnk.to/Water

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka południowoafrykańskiej piosenkarki Tyly zatytułowana “Water”. Wykonawczyni tą nutką zahipnotyzowała już cały świat. Singiel ma sięznaleźć na nadchodzącym debiutanckim studyjnym krążku Artystki zatytułowanym ‘Tyla’, którego premiera jest zaplanowana na 1 marca 2024 r.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/water-single/1699082722. Materiał napisali: Tyla, Sammy Soso, Rayo, Jack LoMastro, Olmo Zucca, Ari PenSmith, Believve, Mocha Bands oraz Tricky Stewart. Kompozycja została wyprodukowana przez nominowanego do nagrody Grammy brytyjskiego producenta Sammy’ego Soso.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 6 października 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 64 351 701 wyświetleń na YT i jest na pozycji nr 31 w kategorii najpopularniejszych teledysków z całego Świata.

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces hitu Artystki pt. “Getting Late”, który na YT ma 7,5 mln wyświetleń. W artykule opublikowanym w serwisie jazzsoul.pl w dniu 26 października 2023 czytamy: Tyla nie spodziewała się bowiem, że „Getting Late” przekroczy granice jej kraju, a tym bardziej dotrze do Stanów Zjednoczonych. Ze swojego sukcesu zdała sobie sprawę dopiero wtedy, gdy zdobyła zainteresowanie na TikToku.

Tyla zadebiutowała na arenie międzynarodowej z numerem „Getting Late”[źródło]jazzsoul.pl 26 października 2023. Artystka znajduje się w centrum uwagi całego świata – „NME”. „Pitchfork” opisał Południowoafrykankę jako jeden z przełomów na szybko rozwijającej się scenie Amapiano w RPA[źródło]newsroom.sonymusic.pl 25 października 2023.

Tekst nagrania “Water”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, newsroom.sonymusic.pl, | YouTube, jazzsoul.pl, newsroom.sonymusic.pl, i inne?

Lista utworów

1. Girls Need Love (Girls Mix)
2. Getting Late
3. Truth or Dare
4. Butterflies
5. Water

Pozostałe utwory są na tej stronie
Ostatnio wystąpiła również (wraz z ShaunMusiq, Ftears, TitoM) w utworze “Bana Ba” u boku Daliwonga.

Biogram

Tyla Laura Seethal (ur. 30 stycznia 2002), znana pod pseudonimem Tyla, to południowoafrykańska piosenkarka i autorka piosenek. Urodzona i wychowana w Johannesburgu, podpisała kontrakt z Epic Records w 2021 roku po krajowym sukcesie jej debiutanckiego singla „Getting Late” (z udziałem Kooldrinka). Gatunki jej muzyki to Pop, amapiano, R&B. Czytaj więcej

źródło: en.wikipedia.org, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl