Vivat – Mówisz że to ja

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Vivat zatytułowana “Mówisz że to ja”. Przebojowy kawałek utrzymany jest w tanecznych rytmach, a jego treść opowiada o miłości. To kolejne udane dzieło w wykonaniu chłopaków.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 28 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 186 807 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Oddam Ci wszystko”, który na Youtube ma już 75 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Oddam Ci wszystko” był bez wątpienia przebojem lata 2020.

“Pojawia się na każdej imprezie z muzyką disco polo. Również w aplikacji TikTok jest wielkim hitem” – pisał o nutce “Oddam Ci wszystko” serwis mediadisco.pl w artykule opublikowanym w dniu 7 września 2020.

Formacja Vivat to doskonały wzór stylu oraz jakości. Bez wątpienia artyści znają się na tworzeniu prawdziwych przebojów. Przypomnijmy, że w 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Oddam Ci Wszystko”. Płyta jest utrzymana w gatunku Disco Polo i zawiera 35 numerów.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | mediadisco.pl, disco-polo.info, discogs.com, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl