WERSOW – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki WERSOW to: “Ten Jeden Moment”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

YouTube Music

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki Wersow zatytułowana “Ten Jeden Moment”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/ten-jeden-moment-single/1672426694. Autorami tekstu są: Wersow, Carla Fernandes, Marissa oraz Patryk Kumór. Muzyka: Marissa, Carla Fernandes, Piotr Zborowski, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Frank Bo.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 44.[źródło]olis.pl

W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2023-02-20 czytamy, że nutka doczekała się pierwszych coverów. Na nagranie jednego z nich zdecydował się Oskar Cyms – pisze eska.pl. Dodajmy, że Oskar to wschodzący gwiazdor polskiej sceny muzycznej. Polacy mogli go poznać dzięki kawałkowi “My Girl”, a ostatnio dzięki udziałowi w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 058 090 wyświetleń na YT (w zaledwie dobę wygenerował blisko 2,5 miliona odsłon). Wideoklip wyreżyserował Przemysław Gomuła. Scenariusz do niego napisali Przemysław Gomuła i Wersow. Za zdjęcia odpowiadał Ubeusz Pastuszak. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl czytamy, że za pośrednictwem tego klipu Wersow oficjalnie obwieściła, że jest w ciąży. W pewnym momencie widzimy w teledysku, jak do stojącej naprzeciwko lustra Weroniki podchodzi Friz i gładzi ją po ciążowym brzuszku – pisze eska.pl.

W opisie pod wideo czytamy:
“Jest mi niezmiernie miło, że mogę zaprezentować Wam piosenkę, która ma dla mnie wyjątkowe znaczenie i dzięki niej przekażę Wam szczęśliwą wiadomość. Podzielcie się wrażeniami w komentarzach ❤️.”

Na kanale WERSOW pojawił się film pt. „REAKCJA EKIPY NA MOJĄ PIOSENKĘ!”, w którym, zgodnie z samym tytułem, mieliśmy okazję obejrzeć reakcję dziadka artystki, Karola, Przemka.Pro, Qry’ego, jak i członków Genzie, na wideoklip do kompozycji “Ten Jeden Moment”.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu WERSOW pt. “#Hot16Challenge2”, który na YouTube ma już 15 mln wyświetleń? Zobaczymy.

źródło: music.apple.com, eska.pl, instagram.com, rmf.fm, topinflu.pl, | YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Ten Jeden Moment”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. Ktoś taki jak Ty
3. Ten jeden moment

Biogram

Co wiemy o WERSOW? W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2023-03-02 czytamy: “Wersow, to jedna z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce. Urodziła się 31 sierpnia 1996 roku (w Mielcu – przyp. red.). Weronika Sowa, bo tak właśnie nazywa się influencerka, dorastała w Austrii, w Wiedniu”. Dodajmy, że piosenkarka zyskała popularność dzięki pojawieniu się na filmikach “Friza”, czyli Karola Wiśniewskiego (jeden z twórców Ekipy) w 2018 roku. Weronika jest także przedsiębiorczynią. Studiowała prawo. Gatunek jej muzyki to pop.
źródło: eska.pl, vibez.pl, shazam.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl