Yuqi – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Yuqi to: “Freak”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dw57x

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka chińskiej piosenkarki Yuqi zatytułowana “Freak”. Singiel znalazł się na krążku artystki ‘Yuq1’, który ukazał się 23 kwietnia 2024 r. Płyta jest utrzymana w gatunku K-Pop i zawiera 7 numerów. Song Credits: Featuring: Lexie Liu, MINNIE i pH-1.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to k-pop[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/freak/1742697364. Materiał napisali: Jop Pangemanan, Kyle Joseph Faulkner, Audun Agnar, YUQI (宋雨琦) oraz Siixk Jun.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 23 kwietnia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 11 737 286 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Samson (był reżyserem teledysku (G)I-DLE: TOMBOY).

Tekst nagrania “Freak”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, | imdb.com, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Giant
2. Could It Be
3. Freak

https://genius.com/artists/Yuqi/songs

Biogram

Song Yuqi (chiń. 宋雨琦, kor. 송우기, ur. 23 września 1999 w Pekinie), znana jako Yuqi – chińska piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna i tancerka. Jest aktywna jako solistka w Chinach oraz jest członkinią południowokoreańskiego girlsbandu (G)I-dle, który zadebiutował w 2018 roku. Gatunki jej muzyki to Dance-pop, K-pop i C-pop.

Jej debiutancki single album zatytułowany ‘A Page’ ukazał się 13 maja 2021 r. nakładem wytwórń płytowych Cube, Republic oraz Kakao i jest utrzymany w gatunku k-pop. Płyta zawiera 2 piosenki. Song Credits: Producers: Joel Strömgren.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl