AFTER PARTY – Na razie się bajerujemy (Kto się czubi ten się lubi)

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji AFTER PARTY zatytułowana “Na razie się bajerujemy (Kto się czubi ten się lubi)”. Kawałek jest szalenie energetyczny i z pewnością zerwie na równe nogi nawet największego miłośnika podpierania ścian. Bardzo rytmiczny i przyjemny dla ucha numer, to miód na uszy dla każdego odbiorcy muzyki rozrywkowej. W tej nutce grupa powraca do swojego starego stylu muzycznego, który pokochały miliony fanów.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Patryk Pegza.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 6 listopada 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 111 302 wyświetleń na YT. W wideoklipie widzimy piękne i pełne uroku miasto Gdańsk oraz miłosną opowieść dwójki bohaterów.

W komentarzu pod wideo grupa AFTER PARTY napisała:

“PIOSENKA Z ŻYCIA WZIĘTA 🙂 MIŁEJ ZABAWY 😉 COCO JAMBO I DO PRZODU !!”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu AFTER PARTY pt. “Tylko Ona Jedyna”, który na Youtube ma już 57 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że na Festiwalu w Kobylnicy za kawałek “TYLKO ONA JEDYNA” grupa otrzymała statuetkę za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV.

After Party to bez wątpienia jeden z najbardziej przebojowych zespołów na polskiej scenie disco polo i prawdziwa fabryka discopolowych hitów. Formacja ma niezliczone rzesze fanów. W 2021 roku grupa będzie obchodziła 10 lecie swojej kariery. Najbliższy koncert grupy ma się odbyć 16-05-2021 w miejscowości Radzymin, a kolejny 26-06-2021 w miejscowości Złoty Potok.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Na razie się bajerujemy (Kto się czubi ten się lubi)”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, mediadisco.pl, | nto.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?