Anastasiia Zakhandrevych – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Anastasii Zakhandrevych to: “BARBIE”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/AnastasiiaZakhandrevychBARBIE

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka ukraińskiej piosenkarki Anastasii Zakhandrevych zatytułowana “BARBIE”. Nutka ta jest energetyczna i wpadająca w ucho.

“Melodia w połączeniu z chwytliwym tekstem sprawia, że niemal niemożliwe jest usiedzieć w miejscu przy tym kawałku” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Kompozycja na liście YouTube Top Songs Chart Poland 2023 platformy YouTube zajęła pozycję numer 90.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/barbie-single/1694917416. Autorami tekstu są Michał „Hellfield” Kacprzak, Dawid „Divix” Łopatowski oraz Anastasiia Zakhandrevych. Aranżacja i Melodia: CRACKHOUSE Michał „Hellfield” Kacprzak, Dawid „Divix” Łopatowski i Anastasiia Zakhandrevych.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 723 926 wyświetleń na YT. Realizacja wideoklipu: Sebastian Malicki. Scenariusz, Reżyseria planu: Anastasiia Zakhandrevych. Obsada: Anastasiia Zakhandrevych, Malibash, Wojciech Woner, Vitalii Zakhandrevych. Klip idealnie oddaje klimat i przekaz nutki.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem artystki po numerze “Atlanta” (oraz WonerS), który na YT ma 2,6 mln wyświetleń.

Anastasiia Zakhandrevych to obecnie jedna z najbardziej obiecujących wokalistek na ukraińskiej scenie muzycznej[źródło]disco-polo.info 16 Lipiec 2023.

Tekst nagrania “BARBIE”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, | disco-polo.info, i inne?

Lista utworów

1. Atlanta
2. BARBIE

Biogram

W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 2 czerwca 2023 roku czytamy, że Anastasiia Zakhandrevych to utalentowana 18-letnia Ukrainka, która zdobyła ogromną popularność na platformie TikTok.

źródło: disco-polo.info i?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl