Andre – Truskaweczka

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Andre zatytułowana “Truskaweczka”. Ten taneczny kawałek wpada w ucho i jest utrzymany w klimacie klasycznego disco polo.

“Ten kawałek to mistrzostwo!” – czytamy w serwisie disco-polo.eu o nutce “Truskaweczka”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Andrzej Marcysiak, Krystian Druchniak oraz Radosław Karczewski.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 16 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 760 854 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 100 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną[źródło]disco-polo.info. Nutka stała się jednym z najgorętszych przebojów gatunku disco polo[źródło]ising.pl i była śpiewana przez wszystkich. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się “Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69[źródło]disco-polo.info.

Andre to grupa, której pomysłodawcą i założycielem jest artysta o nazwisku Andrzej Marcysiak. Pierwszy kontakt ze sceną muzyczną wokalista miał w 2010 roku[źródło]discopolo24.pl i KM. Zespół ma na swoim koncie wiele udanych numerów, które każdy szanujący się fan dobrze zna[źródło]disco-polo.info 2020. Formacja tworzy muzykę, która łatwo wpada w ucho, jest melodyjna a przede wszystkim pod nóżkę[źródło]disco-polo.eu 3 sierpnia 2021.

źródło: disco-polo.eu, disco-polo.info, | ising.pl, cozadzien.pl, discopolo24.pl, disco-polo.info, disco-polo.eu, i inne?
Artykuł stworzony 30 października 2022 i później aktualizowany.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl