Hinol Polska Wersja – Koniec

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Hinol Polska Wersja zatytułowana “Koniec”. Singiel jest kolejnym kawałkiem promującym krążek artysty zatytułowany „Od końca do początku”, który ukazał się 2 lipca 2021 roku nakładem D.A. RECORDS. Album jest utrzymany w gatunku Hip Hop i zawiera 14 numerów. Płyta posiada charakterystyczne cechy stylu rapera, ale znajdziecie na nim wiele nowych rozwiązań. Krążek znalazł się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w kraju[źródło]https://glamrap.pl/olis-hinol-polska-wersja-wprowadzil-na-podium-dwie-plyty/. Album pokrył się złotem jeszcze podczas przedsprzedaży[źródło]https://glamrap.pl/koniec-hinola/.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest HINOL PW. Kompozycja została wyprodukowana przez PSRa. Miksem zajął się GRRRACZ.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 19 lipca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 586 134 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “W drogę”, który na YouTube ma już 29 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Hinol to jedna z czołowych postaci polskiej rap sceny[źródło]2021-07-25 https://rapnews.pl/czy-hinol-pw-czuje-sie-slawny/.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: glamrap.pl, | rapnews.pl, glamrap.pl, YouTube, i inne?