Anne-Marie – To Be Young

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka angielskiej piosenkarki Anne-Marie zatytułowana “To Be Young” (z gościnnym udziałem amerykańskiej piosenkarki i raperki o pseudonimie Doja Cat). Kawałek jest kolejnym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę Angielki. Nutka to muzyczne ucieleśnienie wzlotów, upadków, lekcji, marzeń i zderzeń z rzeczywistością, których doświadczamy próbując znaleźć swą drogę w życiu.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Anne-Marie, Doja Cat, Brittany Amaradio, Louis Bell oraz Teo Halm. Kompozycja została wyprodukowana przez Teo Halma i Louisa Bella.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 17 lipca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 12 810 568 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserowała Hannah Lux Davis (jest reżyserką kilkudziesięciu teledysków m.in.: David Guetta & Sia: Let’s Love, Marshmello & Demi Lovato: OK Not to Be OK, Kygo & Whitney Houston: Higher Love oraz kilku innych klipów Anne-Marie). Dyrektor kreatywną była Kate Moross.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniej Angielki pt. “Friends” (nagranego z Marshmello), który na Youtube ma już 806 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Friends” stał się międzynarodowym przebojem. Kawałek znalazł się na szczycie list przebojów w kilku krajach oraz w TOP10 w wielu innych. Nutka na polskiej liście Polish Airplay Top 100 zajęła najwyższą pozycję numer 13.

Anne-Marie jest jedną z najbardziej ekscytujących młodych brytyjskich artystek, która w ekspresowym tempie odnosi kolejne sukcesy. Popularność przyniosła jej kariera w kultowym już zespole Rudimental, z którym koncertowała przez dwa lata. W 2015 roku postanowiła postawić na karierę solową wydając debiutancką EP-kę “Karate”. Artystka była wiele razy nominowana do nagrody BRIT. Gwiazda została nową trenerką brytyjskiej edycji The Voice. Zastąpi w tej roli Meghan Trainor. Przypomnijmy, że 27 kwietnia 2018 ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki “Speak Your Mind”, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie: https://nowapiosenka.pl/2023/07/anne-marie-nowa-piosenka.html).

Amalaratna Zandile Dlamini (ur. 21 października 1995), znana jako Doja Cat – amerykańska raperka, wokalistka, autorka tekstów oraz producentka muzyczna. Zyskała szczególną popularność w 2018 singlem “Mooo!”, który stał się internetową sensacją. Dużą popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “Say So”, który ma już 234 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 25-letniej artystki zamyka wydany 7 listopada 2019 roku krążek “Hot Pink”. Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć na wydarzeniu NOS Primavera Sound, które ma mieć miejsce w dniach 10-12 czerwca 2021 w Porto, Portugal, a kolejny 2 lipca 2021 w London, UK, Wireless Festival.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/AMToBeYoung.

Tekst nagrania “To Be Young”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: rytmy.pl, wyspa.fm, | rmf.fm, allaboutmusic.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl