Jason Derulo – Take You Dancing

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Jasona Derulo zatytułowana “Take You Dancing”. Przepełniona pozytywną energią nutka o miłości do tańca, to jedna z najgorętszych premier w wakacje 2020. Singiel o przyjaznej melodii i łatwo wpadający w ucho.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/take-you-dancing-single/1523535933. Materiał napisali: Teemu Brunila, Jason Desrouleaux, Emanuel “Eman” Kiriakou, Sarah Solovay oraz Shawn Charles. Kompozycja została wyprodukowana przez Teemu Brunila i Eman.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 27 sierpnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 090 323 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Amerykanina pt. “Swalla” (featuring Nicki Minaj i Ty Dolla $ign), który na Youtube ma już 1,5 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wideoklip do singla “Swalla” był w TOP10 najczęściej oglądanych klipów na YouTube w 2017 roku. Kawałek podbił wiele europejskich list przebojów. Nutka na Billboard Hot 100 zajęła najwyższą pozycje numer 29. Kompozycja pokryła się poczwórną platyną.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://jasonderulo.lnk.to/TakeYouDancing

Tekst nagrania “Take You Dancing”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Jason Derulo to prawdziwy gigant współczesnej sceny pop i urban, czego dowodem jest 11 platynowych płyt w USA, 12 miliardów streamów, 6,5 miliarda odsłon na YouTube oraz 190 milionów sprzedanych singli. Utalentowany wokalista zdobył uznanie pisząc kawałki z takimi tuzami jak Lil Wayne, Pitbull, Diddy czy Sean Kingston. . W maju 2020 roku muzyk potwierdził, że po długich negocjacjach odszedł od kontraktu płytowego z Warner Bros. Records z powodu twórczych różnic.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyka zamyka wydany 2 czerwca 2015 roku krążek “Everything Is 4”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Beluga Heights i Warner Bros.. Album jest utrzymany w gatunkach Pop, dance oraz R&B. Płyta zawiera 11 numerów, w których śpiewają m.in. Meghan Trainor, Jennifer Lopez, Stevie Wonder i Keith Urban. Jest to jego 4 album studyjny. Krążek pokrył się platyną. Materiał zadebiutował na czwartym miejscu na liście US Billboard 200, sprzedając się w 22 000 kopiach w pierwszym tygodniu. Wydawnictwo zadebiutowało również na dziesiątym miejscu na kanadyjskiej liście albumów, sprzedając się w 2500 egzemplarzach. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 67/100, na podstawie 9 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. Produkcję większej części z kilkunastu kawałków wziął na siebie nominowany do Grammy producent Ian Kirkpatrick. Jason do współpracy przy nadaniu brzmienia nutkom wybrał także Ricky’ego Reeda.

Najbliższy koncert artysty ma sie odbyć na wydarzeniu pn. O Son do Camiño, które ma mieć miejsce w dniach 17-19 czerwca 2021 w Santiago de Compostela, Spain, a kolejny 10 września 2021 w Niagara Falls, ON, Canada, Fallsview Casino Resort.

źródło: music.apple.com, eska.pl?, djpromotion.com.pl?, viralseed.pl?, thefader.com?, popheart.pl?, wirtualnemedia.pl?, swiatksiazki.pl?, Wikipedia?, songkick.com?, i inne?