EXTAZY – Piąta nad ranem ft. Kamil Kossakowski

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu EXTAZY zatytułowana “Piąta nad ranem” (z gościnnym udziałem piosenkarza Kamila Kossakowskiego). Kawałek jest niezwykle skoczny i wpadający w ucho. Tekst refrenu można zaśpiewać tak naprawdę po jednym przesłuchaniu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Kamil Chludziński oraz Kamil Kossakowski, natomiast kompozytorem jest Kamil Chludziński. Na YouTube ukazały się remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 18 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 628 098 wyświetleń na Youtube i jest na pozycji NR 95 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Produkcją wideo zajęło się INTERMEDIO Marcin Pijanowski. W kolorowym i dynamicznym wideoklipie nie brakuje dwóch Kamilów oraz kobiet, które idealnie oddają klimat całego materiału.

W opisie pod wideo napisano m.in.:

“Kochani już jest nasza nowość pt:”Piąta nad ranem”. Skoczny i melodyjny utwór, który mamy nadzieje że przypadnie Wam do gustu i zagości na wielu imprezach.

W komentarzu pod wideo EXTAZY napisał:

“Siemnako kochane GWIAZDECZKI jak Wam sie podoba nasz nowość. :☺️
A Wy o której wracacie z imprezy 🤔😉
Ps. Zapraszam do wziecia udziału w konkursie na FB 🎁❤️‍🔥!!!! BUZIOLE🥰”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu Dejw:

“Bardzo dobry numer! 🤝
Pozdrowienia!” – Dejw.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Noc taka czarna”, który na YouTube ma już 44 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Noc taka czarna” był notowany na 20 miejscu na liście ZPAV, TOP Dyskoteki. Kawałek pokrył się poczwórną platyną.

Extazy to jedna z najpopularniejszych grup disco polo. Nutki takie jak: “Noc taka czarna”, “Chciałem być”, czy “Buzi to za mało” osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń na YT. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 1-10-2022 w miejscowości Warszawa.

Kamil Kossakowski to młody wokalista, który jest liderem zespołu Discoboys.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/EXTAZYPiatanadranem

Tekst nagrania “Piąta nad ranem”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, voxfm.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl