Bambi – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bambi to: “IRL”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bambi.lnk.to/IRL

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka raperki Bambi zatytułowana “IRL”. Kawałek to pierwszy singiel Bambi w wytwórni Baila Ella Records (założonej przez Young Leosię).

“Za sprawą hitowego numeru i wsparcia doświadczonej koleżanki z branży Bambi mogła liczyć na debiut z mocnym uderzeniem” – czytamy w serwisie eska.pl.

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/mw/album/irl/1670127570?i=1670127584. Autorką tekstu jest Bambi. Muzyka: mjonszu.

Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 3.[źródło]olis.pl

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 10 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 725 710 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 30 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube) oraz na pozycji numer 12 w kategorii najpopularniejszych teledysków. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2023-02-20 czytamy o “IRL”: “Wystarczyło zaledwie kilka dni, by liczba wyświetleń pod teledyskiem nakręconym do singla przekroczyła milion”. Wideo to dzieło @unkn0wn.rec. Reżyser: @yungssebv.

Co słychać ostatnio u Bambi?

W artykule opublikowanym w serwisie newonce.net gdzieś w połowie lutego 2023 czytamy: “[…] Z zewnątrz rzeczywiście tak to może wyglądać, ale u mnie sporo się działo. Cały rok to była codzienna praca w studio. Z różnymi producentami i artystami; nad materiałem i kreowaniem siebie – tłumaczy”. Dalej czytamy: “Lecąc hip-hopowym banałem, można by napisać, że Bambi spędza czas nie tylko w studio, ale też na studiach. Drugi rok psychologii to dla niej zajawa”
źródło: music.apple.com, olis.pl, newonce.net, | eska.pl, newonce.net, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “IRL”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Bletki
2. Handpoke
3. IRL

Biogram

Co wiemy o Bambi? Naprawdę nazywa się Michalina Włodarczyk. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2023-02-20 czytamy: “[…] Bambi dała się poznać szerszej publiczności pięć lat temu, biorąc udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids”. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie popkiller.pl w dniu 2023-01-09 czytamy: “Bambi (rocznik 2003) to raperka z Poznania, która pojawiła się w zeszłorocznej akcji SBM Starter i była drugą raperką w historii po Karze biorącą udział w tej akcji”. Gatunki jej muzyki to hip-hop, elektroniczna, pop.
źródło: eska.pl, popkiller.pl, goout.net

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl