Bartosz Jagielski – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bartosza Jagielskiego to: “Zimna Wódeczka”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/BartoszJagielskiZimnaWodeczka

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Bartosza Jagielskiego zatytułowana “Zimna Wódeczka”. Kawałek posiada energetyczny rytm.

Gatunek nowej piosenki to disco[źródło]https://music.apple.com/au/album/zimna-w%C3%B3deczka-single/1701779281. Autorami tekstu są Agnieszka Jagielska oraz Bartosz Jagielski. Muzyka: Bartosz Jagielski.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 sierpnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 981 662 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 34-letniego (wiek według Google) wokalisty pt. “No weź polewaj!”, który na Youtube ma już 13 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w klipie do kawałka “No weź polewaj!” wystąpiła DJ-ka LADY JESSY.

Bartosz Jagielski, to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej w Polsce. Od kilku lat niezmiennie podbija listy przebojów[źródło]disco-polo.info 28 Kwiecień 2023. Artysta zdobył popularność dzięki takim hitom jak “No weź polewaj”, “Wakacyjny sen”[źródło]disco-polo.info 22 Czerwiec 2023.


źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | disco-polo.info, Google, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. A ja kocham kokardeczki
2. Bawią się (Wesele)
3. Chcę byś była tylko moja
4. Chytry plan
5. Czekam na Ciebie
6. Diablica
7. Dla Taty – Znów blisko być
8. Dziewczyna jak miód
9. Dziewczyna z Klasy (Ananasy)
10. Wakacyjny sen
11. Zimna Wódeczka

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Bartosz Jagielski (ur. 1 października 1989 r. w Szprotawie) – polski wokalista i kompozytor. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 14 lat jako wokalista grupy Amadeos. Gatunek jego muzyki to dance. 10 sierpnia 2020 ukazała się jego płyta zatytułowana ‘No Weź Polewaj!’. Album utrzymany jest w gatunku dance i zawiera 20 piosenek.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, shazam.com, music.apple.com, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl