Ben Cristovao – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bena Cristovao to: “Brighter Day”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bencristovaosarajames.lnk.to/brighterday

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka czeskiego piosenkarza Bena Cristovao oraz polskiej piosenkarki Sary James zatytułowana “Brighter Day”. To nie pierwsza współpraca Czecha z polskim artystą – muzyk ma już w dorobku współpracę z polskim producentem Tribbsem. Artyści wspólnie nagrali singiel “Future Champ” (w artykule opublikowanym w serwisie zachod.pl w dniu 2023-07-24 czytamy, że kawałek ma 4 miliony streamów w Spotify).

Jestem przeszczęśliwy, że mogliśmy współpracować – mówi Ben o współpracy z Sarą.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/brighter-day-single/1695868991. Materiał napisali: Ben Cristovao, Sara James, Taneisha Jackson oraz Nathan Trent. Kompozycja została wyprodukowana przez FriendsFromCollege.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 23.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 825 600 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Nikolas Sand. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Petr Vaněk. Zdjęcia do wideoklipu powstały w Pradze.

Wideo z miejsca wprowadza wakacyjny nastrój oraz taneczną atmosferę – czytamy w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 36-letniego artysty pt. “TĚŽKÝ VÁHY” (oraz Cavalier), który na YouTube ma już 32 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Ben Cristovao to jedna z największych gwiazd czeskiej sceny muzycznej[źródło]zachod.pl 2023-07-24. W artykule opublikowanym w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl w dniu 25 lipca 2023 czytamy, że Artysta razem z Tribbsem zaprezentował się podczas otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie.

Najbliższy jego koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Mělnické vinobraní, które ma mieć miejsce w dniach 15 września 2023 w Mělník, Czech Republic, a kolejny 10 listopada 2023 w Prague, O2 Arena.

Sara James, właśc. Sara Zofia Egwu-James (ur. 10 czerwca 2008 w Słubicach) – polska piosenkarka popowa. Na Wikipedii czytamy, że wzięła udział w programie America’s Got Talent. 11 października 2022 ukazała się jej płyta EP-ka zatytułowana ‘Spotify Singles’.

Tekst nagrania “Brighter Day”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, zachod.pl, polskaplyta-polskamuzyka.pl, olis.pl, | zachod.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. #Puregirl
2. Aleiaio
3. Banana Pancakes
4. Baroko
5. Bomby
6. Chybíš
7. Instagram
8. Ironben
9. Kolotoč ft. Forsomeone
10. Mimozemšťanka
11. 365 (oraz YG Moris)
12. Brighter Day (Sara James)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Benny Cristo, właśc. Ben da Silva Cristóvão (ur. 8 czerwca 1987 w Pilźnie) – czeski piosenkarz, autor tekstów, aktor. Działalność w mediach rozpoczął od udziału w programie Superstar (2009). Gatunki jego muzyki to hip-hop, R&B.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Definitely Different’ ukazała się w 2010 nakładem wytwórni płytowej i jest utrzymana w gatunkach House, Pop Rap i RnB/Swing. Album zawiera 10 piosenek.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, discogs.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl