Black Pumas – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Black Pumas to: “More Than A Love Song”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/BlackPumasMoreThanALoveSong

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej grupy Black Pumas zatytułowana “More than a love song”. Singiel ten zapowiada krążek ‘Chronicles of a Diamond’, który ma się ukazać 27 października 2023 roku. W
artykule opublikowanym w serwisie cgm.pl czytamy, że w kawałku tym Duet po raz kolejny wykorzystuje swoją unikatową chemię.

Gatunki nowej piosenki to R&B, Soul i Alternatywa[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/673317403/more-than-a-love-song | https://muzyka.interia.pl/teledysk-more-than-a-love-song,cId,176372. Materiał napisali: Adrian Quesada oraz Eric Burton. Kompozycja została wyprodukowana przez Adriana Quesada.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 sierpnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 546 982 wyświetleń na YT. Reżyseria i montaż: Juliana i Nicola Giraffe (mają na swoim koncie współpracę między innymi z Sharon Van Etten). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Adriel Gonzalez. Wideoklip został nakręcony w Los Angeles.

“Klip wywołuje uczucie radości, nadziei i wspólnoty – tematy widoczne również w piosence – przybliżając piękno i obfitość, które otaczają nas w naszym codziennym życiu” – czytamy w serwisie cgm.pl.

W opisie pod wideo czytamy:
“More Than A Love Song” previews the Black Pumas album ‘Chronicles of a Diamond’ which will be released on October 27th. Pre-order limited edition LP, CD and digital formats: https://atorecords-ffm.com/global-coad

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Colors”, który na YouTube ma już 221 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Colors” na liście UK Singles Downloads (OCC) zajął pozycję numer 99, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 37, na liście US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 21, a na liście US Rock Airplay (Billboard) numer 13. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty (dostęp 09.2023). W artykule opublikowanym w serwisie jazzsoul.pl w dniu 23 sierpnia 2023 czytamy, że kawałek zgromadził ponad 450 milionów streamów i że osiągnął pozycję nr 1 w AAA Radio..

Zespół Black Pumas był jednym z największych odkryć 2020 roku[źródło]muzyka.interia.pl. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że formacja była sześć razy nominowana do nagrody Grammy (dostęp 09.2023).

Najbliższy ich koncert ma się odbyć 4 grudnia 2023 w Austin, TX, US, ACL Live at The Moody Theater, a kolejny następnego dnia w tym samym miejscu.

Tekst nagrania “More Than A Love Song”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: shazam.com, muzyka.interia.pl, genius.com, cgm.pl, | jazzsoul.pl, muzyka.interia.pl, Youtube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. (Sittin’ On) the Dock of the Bay
2. Ain’t No Love In The Heart Of The City
3. Black Cat
4. Black Moon Rising
5. Christmas Will Really Be Christmas
6. Colors
7. Confines
8. Eleanor Rigby
9. Fast Car
10. More than a love song

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Black Pumas to amerykański zespół muzyczny. Czytaj więcej (en)

źródło: en.wikipedia.org, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl