Ray Dalton – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ray’a Daltona to: “Do It Again”
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Te nagranie dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://raydalton.lnk.to/DoItAgain

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Ray’a Daltona zatytułowana “Do It Again”. W singlu tym słyszymy znakomity wokal. W serwisie djpromotion.com.pl czytamy, że największą zaletą tego kawałka wydaje się fajna linia melodyczna i że Artysta znów nagrał świetny numer.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/do-it-again-single/1675471450. Materiał napisali: Joacim Persson, Sebastian Arman oraz Ray Dalton. Kompozycja została wyprodukowana przez DECCO.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 2.

Pozycja nutki na playlistach
PozycjaNazwa playlistyKanał
28Hity Lata 2023Spotify
Pozycja nutki na listach przebojów
PozycjaNazwa listyPlatforma
192Spotify Top 200 Weekly
Charts Poland 2023
Spotify
105Shazam Top 200 Songs
Poland 2023
Shazam

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 727 996 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Tim Eichel, Tamino Zuch i Olivia Rudnitzky.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 33-letniego Amerykanina pt. “In My Bones”, który na Youtube ma już 25 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “In My Bones” znalazł się w TOP20 na 4 listach przebojów. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął najwyższą pozycję numer 2. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (w Polsce złotej) (dostęp 09.2023)[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Ray Dalton, jak dotąd, był dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy[źródło]grammy.com (dostęp 10.09.2023). Jego wielokrotnie nagradzany hip-hopowy hymn nagrany z Macklemorem i Ryanem Lewisem zatytułowany „Can’t Hold Us” był kamieniem węgielnym dla wielkiej kariery[źródło]jazzsoul.pl. Artysta jest absolutnym ulubieńcem publiczności. Ma na koncie wiele uznanych występów na takich festiwalach, jak Ö3 Donaufestival czy SWR 3 New Pop[źródło]eska.pl 2023-03-20.

Tekst nagrania “Do It Again”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, olis.pl, djpromotion.com.pl, | grammy.com, eska.pl, jazzsoul.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Bass Down
2. Don’t Make Me Miss You
3. Good Times Hard Times
4. Call It Love (oraz Felix Jaehn)
5. Do It Again

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2016 roku wystąpił gościnnie w utworze “Stronger” u boku Arty.

Biogram

Raymond A. Dalton (ur. 10 maja 1991 w Waszyngtonie) – amerykański piosenkarz i autor tekstów. Jako dziecko był członkiem chóru dziecięcego Seattle Children’s Chorus. Gatunki jego muzyki to gospel, R&B, muzyka religijna, alternatywny rap, pop, muzyka elektroniczna, muzyka taneczna. Na anglojęzycznej Wikipedii można zobaczyć, że artysta na razie nie wydał żadnej płyty studyjnej. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl